Фото без описуСьогодні у Старосинявському відділенні поліції Старокостянтинівського відділу поліції ГУНП в Хмельницькій області проходили офіційні заходи з нагоди професійного свята – Дня Національної поліції. Селищний голова Віталій Здебський привітав поліцейських офіцерів та працівників Національної поліції зі святом, вручив Грамоти селищної ради.

Нагороджено Грамотами Старосинявської селищної ради за наполегливу працю, добросовісне та професійне виконання своїх обов’язків, високі показники в роботі та з нагоди святкування професійного свята «Дня поліції»:

• Олександра Пасічника, заступника начальника Старосинявського відділення поліції, Старокостянтинівського відділу поліції ГУНП в Хмельницькій області, майора поліції;
  • Володимира Демчука, начальника сектору кримінальної поліції Старосинявського відділення поліції, Старокостянтинівського відділу поліції ГУНП в Хмельницькій області, капітана поліції;
  • Олега Мусата, оперуповноваженого сектору кримінальної поліції Старосинявського відділення поліції, Старокостянтинівського відділу поліції ГУНП в Хмельницькій області, лейтенанта поліції;
  • Сергія Хоменка, дільничного офіцера поліції сектору превенції Старосинявського відділення поліції, Старокостянтинівського відділу поліції ГУНП в Хмельницькій області, лейтенанта поліції;
  • Віталія Білика, дільничного офіцера поліції сектору превенції Старосинявського відділення поліції, Старокостянтинівського відділу поліції ГУНП в Хмельницькій області, старшого лейтенанта поліції;
  • Михайла Литвинюка, дільничного офіцера поліції сектору превенції Старосинявського відділення поліції, Старокостянтинівського відділу поліції ГУНП в Хмельницькій області, старшого лейтенанта поліції.

У цей день щирі вітання, нагороди та теплі слова подяки звучали від голови районної ради Василя Олійника, заступника голови райдержадміністрації Оксани Ліщишиної, підполковника поліції, начальника Старосинявського відділення поліції, Старокостянтинівського відділу поліції ГУНП в Хмельницькій області Олександра Паламарчука.

На Національну поліцію в значній мірі покладені великі надії суспільства. Ця ділянка роботи була і залишається однією з найнеобхідніших і шанованих у суспільстві. Адже щоденно оберігати мир та спокій у нашій країні, на території громади, захищати права та інтереси громадян від протиправних посягань, щомиті бути готовими прийти на допомогу тим, хто потрапив у біду, при цьому, іноді, ризикуючи власним життям – високе покликання хоробрих і мужніх людей, які обрали професію правоохоронця.

У День свята виступаючі бажали правоохоронцям високих професійних здобутків у благородній справі – служінні українському народу. Міцного здоров’я, родинного тепла вам та вашим близьким!

Історія свята: Свято встановлено в  Україні «Ураховуючи значення та роль Національної поліції України у виконанні завдань із охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтриманні публічної безпеки і порядку…» згідно з Указом Президента України «Про День Національної поліції України» від 9 грудня 2015 р. № 693/2015, та відзначалося спочатку 4 серпня - у день підписання Президентом Закону України «Про Національну поліцію». Указом Президента України від 4 квітня 2018 року № 97 внесено зміну до Указу Президента України від 9 грудня 2015 року № 693, яким встановлено, що День Національної поліції України відзначається щорічно 4 липня  - на честь події 2015 року, коли перші патрульні поліцейські прийняли першу присягу на Софійській площі у Києві.

За матеріалами офіційної зустрічі.