Фото без описуТрадиційно щороку День Конституції відзначається 28 червня. У ніч на 28 червня 1996 року, після майже доби безперервної роботи, Верховна Рада нарешті ухвалила і ввела в дію Основний закон держави – Конституцію України. Цій важливій події передували 6 років щоденної праці, консультацій, дебатів і домовленостей…

Основний Закон - один для всіх. Україна починається з кожного з нас. І тільки спільними зусиллями нам під силу збудувати суспільство, в якому будуть створені умови для всебічного розвитку людини, де пануватимуть гуманізм, демократія, верховенство права і справедливість. Але цього правила повинен дотримуватися кожен.

Вітання з Днем Конституції України від голови Старосинявської ОТГ Віталія Здебського, працівників культури та бібліотек громади і творчої молоді краю: Дарини Гінгазової, Зої Ткачук, Ніли Лотишко, Анатолія Лотишка, Сергія Пащина, Ольги Іванець, Ірини Швець та Олени Поліщук.