Фото без описуСправді приємною і неочікуваною допомогою стала підтримка старосинявських медпрацівників, яка реалізувалася за ініціативи й особистого звернення Старосинявського селищного голови Віталія Здебського до КАРІТАС УКРАЇНИ.

Старосинявська ОТГ стала учасником Проєкту «Підтримка об’єднаних територіальних громад у боротьбі з пандемією COVID-19», який реалізує Міжнародний благодійний фонд «Карітас України» за підтримки Програми «U-LEAD з Європою». В рамках Проєкту наша громада отримала Скриньку здоров’я у вигляді набору засобів індивідуального захисту та дезінфекції: медичні захисні маски – 440 шт., костюми біологічного захисту (комбінезони) – 30 шт., дезінфікуючі засоби – 5 л та 3 флакони, захисні окуляри – 8 шт., респіратори – 8 шт., оглядові рукавички – 800 пар, та безконтактний термометр.      Селищний голова Віталій Здебський передав   «Скриньку здоров’я» головним лікарям КНП «Старосинявська ЦРЛ» Віталію Макогонському та КНП «Старосинявський ЦПМСД» Надії Ананьєвій.

Виконавчий комітет Старосинявської ОТГ та особисто голова громади щиро дякують Програмі «U-LEAD з Європою», яка спільно фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією, Міжнародному благодійному фонду «Карітас України» за надану можливість долучитися до Проєкту, за співпрацю, допомогу та готовність підтримати нашу громаду у нелегкий час!

Тільки разом, спільними, злагодженими діями, можна подолати будь-які негаразди! Сильніші разом!

Бережіть себе і будьте здорові!

Прес-служба ОТГ.