Фото без описуКерівники товариств продовжують підтримувати ініціативу селищного голови Віталія Здебського допомогти медпрацівникам та пацієнтам медичних закладів Старосинявської ОТГ. ПАТ «Хмельницькрибгосп» - директор СЛАДКОВСЬКИЙ Ігор Віталійович - закупили засоби індивідуального захисту – 22 медичних захисних костюми, котрі голова громади передав головному лікарю КНП «Старосинявська ЦРЛ» Віталію Макогонському – 12 шт. та головній медичній сестрі КНП «Старосинявський ЦПМСД» Руслані Козак – 10 шт.

Ще у березні з початком карантинних заходів на Старосинявщині першими оперативно відгукнулися на прохання селищного голови допомогти медпрацівникам – ПАТ «Хмельницькрибгосп». Тоді було закуплено засоби дезінфекції на суму близько 20 тисяч гривень, котрі вручив виконавчий директор підприємства Максим Човганський.

Селищний голова Віталій Здебський висловлює щирі слова подяки:

Кожен крок вашої допомоги дуже важливий для медичних працівників. Щире дякую усім, хто долучився і знайшов можливість підтримати і словом, і справами наших медиків, бо їм приходиться непросто працювати в теперішній час.

Нехай сторицею віддасться вам ваша допомога!

Прес-служба ОТГ.