Фото без описуСьогодні 2 червня лікарями КНП «Старосинявського ЦПМСД» на Старосинявщині зафіксовано одного хворого на ГРВІ, бронхопневмонії відсутні.

Ситуація: за даними Центру громадського здоров’я в Україні станом на 02 червня зафіксовано в Україні 24340 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 727 летальних, 10078 пацієнтів одужало. За добу зафіксовано 328 нових випадків.

На Хмельниччині сьогодні: у Хмельницькому - станом на 2 червня від початку пандемії зафіксовано 41 випадок захворювання на Covid-19. 26 осіб одужало, 1 людина померла і 14 хворіють (5 лікуються стаціонарно, решта - амбулаторно). У Хмельницькій області станом на 9.00 год. - 459 випадків захворювання. Інфекційна лікарня: в інфекційній лікарні станом на 8:30 83 хворих, з них 2 дітей. Госпіталізували 3 хворих із підозрою на COVID-19. В інфекційній лікарні зараз 63 хворих на COVID-19 (5 з Хмельницького) і 4 особи із підозрою на COVID-19. Пневмонії: в інфекційній лікарні 53 хворих із пневмоніями, в міській лікарні - 3, в міській дитячій - 1. (Джерело: Хмельницька міська рада).

МОЗ інформує: з початком літа ми ввійшли у третій етап пом’якшення карантину. Робота басейнів та спортзалів, освітні заняття (не більше 10 людей), рух залізничного транспорту та міжобласні перевезення автотранспортом - всі ці соціальні активності для більшості з нас знову доступні. Більшості, але не всім. Вчора захворіло 340 осіб, а одужало лише 152. Загалом в Україні короновірусна хвороба забрала життя 718 осіб — і на цьому вона не зупиняється. Не будьте легковажними щодо свого здоров’я, бережіть себе!

За оперативною інформацією Старосинявської ОТГ.