Хмельницька область, Хмельницький район

СИТУАЦІЯ ІЗ COVID-19 СТАБІЛІЗУЄТЬСЯ

Дата: 25.05.2020 15:11

Сьогодні 25 травня (враховуючи вихідні дні 23-24 травня 2020р.), лікарями КНП «Старосинявського ЦПМСД» на Старосинявщині зафіксовано нуль хворих на ГРВІ, бронхопневмонії відсутні. КНП «Старосинявська ЦРЛ» використала 45 швидкісних тестів, протягом минулої доби – 8, які показали негативний результат.

Ситуація: за даними Центру громадського здоров’я в Україні станом на 25 травня зафіксовано 21245 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 623 летальні, 7234 пацієнти одужало. За добу зафіксовано 259 нових випадків, з них 16 у дітей та 43 у медичних працівників. Госпіталізовано у заклади охорони здоров’я 77 осіб. Кількість тих, хто одужав за добу, - 126, померли 6 осіб. За останню добу проведено 6 270 тестувань методом ПЛР.? За добу найбільшу кількість підтверджених випадків зареєстровано у Чернівецькій області (45), Львівській області (27) та в місті Києві (29)МОЗ інформує: з 22 травня почав діяти другий етап пом'якшення карантину. Зокрема, в регіонах, яким дозволено послабити карантинні обмеження, відновлюється робота громадського транспорту (в тому числі приміського та внутрішньообласного), дозволені релігійні заходи (1 людина на 10 кв. м), дозволена робота готелів (без ресторанів). З 1 червня відкриються спортзали, фітнес-центри, басейни, відновиться міжобласне перевезення. З 10 червня можна буде перебувати в приміщеннях кафе і ресторанів.

На Хмельниччині сьогодні: у Хмельницькому - станом на 25 травня - 35 випадків захворювання на Covid-19. Крім цього, за містом обліковується хвора дівчинка з Берегово, що лікується в інфекційній лікарні. 19 осіб одужало, 1 померла, 16 хворіє (15 хмельничан і дівчинка з Берегово). 6 хворих лікуються стаціонарно, решта - амбулаторно. У Хмельницькій області 364 випадки захворювання на Covid-19. Інфекційна лікарня: в інфекційній лікарні станом на 9:00 76 хворих, з них 4 дитини. Госпіталізували 6 осіб, з них 3 хворих із COVID-19 (з різних районів області) і 3 хворих із підозрою на COVID-19. В інфекційній лікарні 54 хворих на COVID-19 (6 осіб з Хмельницького) і 10 з підозрою на COVID-19. Пневмонії: в інфекційній лікарні 53 хворих із пневмоніями, в міській лікарні - 2, в міській дитячій - 2. (Джерело: Хмельницька міська рада).

МОЗ інформує:

Дозвіл на проведення масових заходів, концертів тощо найближчим часом не передбачається. Це питання може бути розглянуто після 22 червня. Перехід до наступного етапу пом’якшення карантину можливий тільки за умови дотримання всіх визначених спеціалістами критеріїв. І ці критерії є єдиними для всіх областей України. Будь ласка, продовжуйте дотримуватися діючих правил карантину, щоб обмеження якомога скоріше були зняті повністю. Будьте здорові!

За оперативною інформацією Старосинявської ОТГ.