Вітання селищного голови з Міжнародним днем сім’ї!

Дата: 15.05.2020 16:12

ДОРОГІ ЖИТЕЛІ СТАРОСИНЯВСЬКОЇ ГРОМАДИ! Сьогодні 15 травня ми відзначаємо Міжнародний день сім’ї.

Для кожного з нас родина – це найближчі й найдорожчі люди. Водночас це основа народу і майбутнього держави, нашої громади. Саме в родині дитина вперше пізнає, що таке любов і ніжність, душевне тепло і турбота, що таке добро. Саме тут плекаються і розвиваються духовні національні цінності, зберігаються споконвічні традиції старосинявців, звичаї дідів-прадідів.

Щасливою є сім’я, в якій всі її члени об’єднані довкола вічних моральних цінностей, де з мудрих батьківських настанов та добрих материнських порад проростають успіхи і таланти дітей, де панує взаємоповага, доброта, розуміння.

Щиро бажаємо кожній родині щасливої долі, міцного здоров’я, добробуту, благополуччя, миру, злагоди та любові.

З повагою і теплими побажаннями,

селищний голова Віталій Здебський.