Фото без описуСьогодні ситуація із виникненням випадків захворювання на COVID-19 на території Старосинявської ОТГ наступна: лікарями КНП «Старосинявського ЦПМСД» зафіксовано 4 хворих на ГРВІ: 3 дорослих, 1 – дитина, бронхопневмонії відсутні. Всього за тиждень захворіло на ГРВІ 10 дорослих, 1 дитина, бронхопневмоній не зафіксовано.

КНП «Старосинявська ЦРЛ» використала 32 швидкісних тестів, протягом минулої доби – 1.

Головний лікар КНП «Старосинявського ЦПМСД» Надія Ананьєва коментує ситуацію:

«Станом на 13.00 15.05.2020 року повідомляю наступне: за даними Хмельницького обласного лабораторного центру, зафіксовано 1 підозру на COVID. Це жінка, яка поступила в Хмельницьку інфекційну лікарню 12.05.2020, куди була направлена вузьким спеціалістом Хмельницької обласної лікарні. У жінки відібрані біологічні зразки на ПЛР-дослідження. Результати очікуються.

У нас є і хороша новина: сьогодні з Хмельницької інфекційної лікарні буде виписано 4 пацієнтів, в т.ч. 3 дітей, з села Лисанівці, у яких отримано 1 негативний результат ПЛР-дослідження. Стан здоров'я інших 6 пацієнтів, що залишаються в інфекційній лікарні - задовільний. Вони також очікують результатів ПЛР -дослідження. Прохання - дотримуватися правил карантину. Бережіть себе!»

Ситуація: за даними Центру громадського здоров’я Україні 17330 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 476 летальних, 4473 пацієнта одужало. За добу зафіксовано 483 нові випадки. За добу найбільшу кількість підтверджених випадків зареєстровано у Чернівецькій області (84), місті Києві (56) та Волинській області (47).

На Хмельниччині сьогодні: у м. Хмельницький - 22 випадки захворювання на Covid-19. 15 хворих одужали, 1 померла, 6 в лікарні. Новий випадок - жінка 67 років, госпіталізована в інфекційну лікарню. Станом на 08-00 15 травня в Хмельницькій області зареєстровано 235 лабораторно підтверджених випадків COVID-19. З них: 57 одужало, 9 летальних випадків. Інфекційна лікарня: в інфекційній лікарні станом на 8:00 74 хворих з них 6 - діти. Госпіталізували 6 осіб, з них 3 хворих на COVID-19 (Славута, Нетішин, Староконстянтинів), 2 хворих із підозрою на COVID-19, 1 хворий із ГРВІ. В інфекційній лікарні 52 хворих на COVID-19, ще 3 хворих із підозрою . Пневмонії: в інфекційній лікарні 36 хворих із пневмоніями, в міській лікарні - 4, в міській дитячій - 1. (Джерело: Хмельницька міська рада).

Дотримуйтеся правил карантину, особливо в громадських місцях! Будьте здорові!

За оперативною інформацією Старосинявської ОТГ.