НАДІЙШЛА ДОПОМОГА ВІД ОЛЕГА ЛУКАШУКА

Дата: 15.05.2020 15:44

Сьогодні відбулася зустріч медичних працівників комунальної установи селищної ради КНП «Старосинявська центральна районна лікарня», під час якої депутат Старосинявської районної ради, голова депутатської фракції в районній раді ВО «Батьківщина» Микола Маліновський передав для працівників лікарні засоби індивідуального захисту.

Депутат від імені голови Хмельницької ОПО Олега Лукашука передав засоби індивідуального захисту головному лікарю КНП «Старосинявська ЦРЛ» Віталію Макогонському та головній медичній сестрі ЦРЛ Катериі Віговській, а саме: п’ять костюмів багаторазового використання та 150 захисних масок для медичного персоналу лікарні.

Від імені колективу медичних працівників головний лікар Віталій Макогонський висловив щиру вдячність  Олегу Лукашуку за надання важливої благодійної допомоги, яка так необхідна в теперішній час.

КНП «Старосинявська ЦРЛ».