Фото без описуСьогодні ситуація із виникненням випадків захворювання на COVID-19 на території Старосинявської ОТГ залишається стабільною: нових випадків COVID-19 не зафіксовано, зменшилась кількість хворих на ГРВІ.

Лікарями КНП «Старосинявського ЦПМСД» зафіксовано 2 хворих на ГРВІ: 2 дорослих, бронхопневмонії відсутні.

КНП «Старосинявська ЦРЛ» використала 31 швидкісних тестів, протягом минулої доби – 3.

За добу на територію громади прибуло 3 осіб із-за кордону – в основному з Росії, які попереджені про самоізоляцію.

Ситуація: за даними Центру громадського здоров’я станом 14 травня зафіксовано в Україні 16847 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 456 летальних, 4143 пацієнта одужало. За добу зафіксовано 422 нові випадки, з них 42 у дітей та 70 у медичних працівників. Госпіталізовано у заклади охорони здоров’я 136 осіб. Вперше за всю пандемію – рекордна кількість хворих одужала: за добу - 427 особи, померли 17 осіб. За останню добу проведено 8069 тестувань методом ПЛР. Найбільшу кількість підтверджених випадків за добу зареєстровано у Чернівецькій області (72), Харківській області (41) та в місті Києві (52).

На Хмельниччині сьогодні: у м. Хмельницький - 21 випадок захворювання на Covid-19. 15 хворих одужали, 1 померла, 5 лікуються в інфекційній лікарні. У Хмельницькій області станом на 9.20 год. 221 випадок захворювання. Інфекційна лікарня: в інфекційній лікарні станом 73 хворих з них 5 - діти. Госпіталізовані 7 осіб, з них 1 хворий з COVID-19, 3 хворих із підозрою на COVID-19 (1 особа з Хмельницького) , 2 хворих із гепатитом, 1 - з ГРВІ. В інфекційній лікарні зараз 48 хворих на COVID-19 та 4 особи із підозрою на COVID-19 (1 з Хмельницького). Пневмонії: в інфекційній лікарні 36 хворих із пневмоніями, в міській лікарні 4 хворих з пневмоніями, в міській дитячій - 1. (Джерело: Хмельницька міська рада).

Пом‘якшення карантину відбулося, але не варто нехтувати своїм життям та здоров’ям й оточуючих. Дотримуйтеся правил карантину, особливо в громадських місцях! Будьте здорові!

За оперативною інформацією Старосинявської ОТГ.