ЛІКВІДУВАЛИ ПРОРИВ СТАРОГО ВОДОГОНУ

Дата: 06.05.2020 16:58

У комунальне підприємство Старосинявської селищної ради «Старосинявський центральний водоканал №1» надійшло повідомлення жителів вулиць Щорса та Грушевського у смт Старій Синяві щодо виникнення аварійних ситуацій внаслідок «прориву» труб «старого водогону». Мешканці скаржилися на можливі перебої з водопостачанням.  Працівники водоканалу відразу виїхали на місця «прориву» і розпочали роботи з їх ліквідації; задіяно робочу техніку підприємства.

До кінця робочого дня наслідки ліквідовано.

Комунальне підприємство «Старосинявський центральний водоканал № 1» після завершення карантинних заходів продовжить роботи з індивідуальних підключень абонентів до нової мережі водопостачання, збудованої Старосинявською селищною радою відповідно до технічних умов. У зв’язку з тим, що існуючі старі мережі водогону побудовані 40-60 років потому, що з часом призводить до частих проривів мереж, відповідно їх ремонт призводить до втрат води і відповідно нанесенню збитків підприємству.

Заяви мешканців реєструються КП «Старосинявський ЦВК №1».

КП «Старосинявський ЦВК №1»