Фото без описуГолова громади Віталій Здебський із менеджером ТОВ «Енселко-Агро» (компанії КЕРНЕЛ) Вадимом Муравським привезли для одиноких громадян похилого віку Новосинявського будинку-інтернату великодні паски, які випікають кернелівці.

Відвідувачі передали солодощі директору Новосинявського будинку-інтернату для одиноких громадян похилого віку Олександру Ільченку.

Великодній тиждень – це приємні і теплі хвилини для всіх, а особливо для одиноких людей похилого віку, котрі з нетерпінням їх чекають. І не важливо, скільки років людині, кожен потребує уваги, тепла та теплого спілкування, які посідають важливе місце в душі кожного із нас…

Старосинявська ОТГ щиро дякує керівництву ТОВ «Енселко-Агро» (КЕРНЕЛ), керівнику відділу соціальної політики Олені Романенко за постійну підтримку жителів громади, за те, що в такий непростий час знаходяться сили, розуміння і допомога тим громадянам, які найбільше цього потребують.

Прес-служба ОТГ.