Шановні жителі громади! Ми зараз живемо в непростий час, коли хвороба COVID-19 стрімко поширюється територією країни. На разі єдиний спосіб запобігти цьому поширенню – обмежити соціальні контакти, зробити так, щоб якомога більше людей залишалися вдома.

Цим шляхом ідуть усі розвинені країни, досвід яких показує, що непопулярні та жорсткі рішення долають вірус і рятують життя. Тому звертаюся до вас із проханням утриматися від відвідування служб в церквах та кладовищ в провідні дні до 27 квітня 2020 року. На цей період поліція переходить у посилений режим роботи.

Рекомендую усім мешканцям громади відвідування кладовищ перенести на інші поминальні дні, орієнтовно на Троїцьку батьківську поминальну суботу - 6 червня 2020 року.

Сподіваюсь на ваше розуміння, підтримку, взаємодію з метою збереження здоров’я. Давайте проявимо єдність і збережемо найголовніше – наше з вами здоров`я та життя!

З повагою, селищний голова Віталій Здебський