ПРОХОЛОДНА ВЕСНА ДАЄ ПРО СЕБЕ ЗНАТИ...

Дата: 23.04.2020 15:46

На сьогодні 23.04.2020р. на Старосинявщині лікарями КНП «Старосинявського ЦПМСД» зафіксовано 4 хворих на ГРВІ: 2 дорослих та 2 дітей, госпіталізовано одну людину, виявлено дві бронхопневмонії, що найбільш пов’язано із вітряною прохолодною весною. Випадків коронавірусу наразі не зареєстровано.

Медичними працівниками КНП «Старосинявський ЦПМСД» придбано спеціальне медичне взуття JA 52 пари на суму 9100 грн. Станом на 23.04.20р. на Старосинявщину повернулося із-за кордону 105 осіб, переважно із Польщі та Росії.

Ситуація: за даними Центру громадського здоров’я станом 23 квітня в Україні зафіксовано 7170 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 187 летальних, 504 пацієнти одужали. За добу зафіксовано 578 нових випадків.

На Хмельниччині сьогодні: є 65 лабораторно підтверджених випадків захворювання на COVID-19. З них: 7 одужало, 5 летальних випадків, 1 на контролі Чернівецького лабораторного центру. 3 нових випадки підтвердили у мешканців Городоцького району, членів однієї сім'ї. Загалом у Хмельницькому зафіксовано 15 випадків захворювання на COVID-19. 4 - одужали, 1 - померла, 1 - в лікарні, 9 - легкі форми, лікуються амбулаторно. В інфекційній лікарні станом на 8:30 43 хворих. Поступило 10 , серед них 4 з COVID-19 ( усі з Чемеровецького району), 3 особи із підозрою на COVID-19, 3 з ГРВІ та з пневмоніями. В інфекційній лікарні 18 хворих на COVID-19, з них 1 хвора з Хмельницького, хворих з підозрою - 3, з них 1 з Хмельницького. В інфекційній лікарні 29 хворих з пневмоніями, в міській - 1, в міській дитячій – 2, за інформацією Хмельницької міської ради.

Бережіть себе! Залишайтеся вдома! Життя та здоров’я - найголовніші цінності, незалежно від геолокації, статі, віку чи переконань. Саме тому весь світ зараз дотримується цих правил.

Будьте здорові! Бережіть себе!

За оперативною інформацією Старосинявської ОТГ.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)