Хмельницька область, Хмельницький район

ЗАКУПИЛИ 100 LED -ЛАМПОЧОК

Дата: 15.04.2020 16:39

Cьогодні селищний голова Віталій Здебський зустрівся із представником ТОВ «Норд Юкрейн» (сонячна фотовольтаїчна станція смт Стара Синява) Богданом Ситніцьким та директором відокремленого структурного підрозділу АТ «Хмельницькобленерго» Старосинявський РЕМ Олегом Чернишем, під час робочої зустрічі обговорено питання освітлення населених пунктів Старосинявської ОТГ.

У рамках соціальної угоди Старосинявської селищної ради із ТОВ «Норд Юкрейн» підприємство закупило та передало селищному голові для освітлення вулиць населених пунктів громади 100 штук енергозберігаючих світлодіоїдних ламп «Євросвет» потужністю 40 Вт.

Спільно проведено обговорення щодо заходів «Програми вуличного освітлення населених пунктів Старосинявської селищної ради на 2019-2020 роки», враховуючи карантинні обмеження; першочергово розпочати виконувати роботи з вуличного освітлення в тих населених пунктах, де найбільше виникає потреба, де було раніше заплановано освітлення вулиць згідно звернень,- в с.Йосипівка та мікрорайоні Цукрозаводу.

Селищна рада висловлює щирі слова вдячності директору ТОВ «Норд Юкрейн» Сергію Васильовичу КОНДРАТЮКУ за підтримку «Програми вуличного освітлення населених пунктів Старосинявської селищної ради на 2019-2020 роки. Спасибі Вам за добру справу на благо жителів громади! Завдяки Вашій діяльності вулиці стануть світлими та покращиться благоустрій. Хай добро повернеться для Вас сторицею!

Прес-служба Старосинявської ОТГ.

Коментарі:

Бодя павук
2020-04-23 12:32:26

Бодя накидався самогонки і як звичайно дав комусь в носа. А тепер хвалять. В цього болота розуму не буде ніколи

Злий Бандерівець
2020-04-23 09:51:01

Шановні читачі! Зрозумійте, що за електроенергію, що виробляється на сонячній електростанції, з нашого бюджету платять, в т.ч "благодійникам" з "Норд Юкрейн" більше 4 грн за 1 кВт/год. Тому власники зміються з вашої плебейської вдячності та кидають вам оті подачки у вигляді лампочок.

Волков
2020-04-22 16:34:36

На івана франка 2 роки лампочки перегорілі кілька штук підряд і ніхто не міняє

Анонім
2020-04-20 10:43:05

Так Кондратюк,ще той депутат,нехай розкаже,як він,після чергової сесії бере,кошти за землю!

Депутат
2020-04-17 14:55:37

Не бачу приводу для таких коментарів. ТОВ "Норд Юкрейн" в особі представника Ситніцького 100 ламп купив і дав селищній, щоби поміняти згорілі лампи і людям освітити вулиці за допомогою РЕМ. Шановні, думайте трохи головами, що пишете в коментарях. Це показує вас такими от особами, але не людьми!

2020-04-17 14:04:19

Аноніму: Ви таким "благодійникам", які у вас відібрали мільйони і кинули вам копійки , іще поцілуйте ручки та не тільки.

Анонім
2020-04-17 13:35:35

Буденна робота для людей як факт. А то шо Віктор Павлік Володимир Кондратьєв пише на Богдана Ситніцького, то особистий конфлікт. Хоче ще раз в редьку за петушиний гонор. Мало дали. Богдан молодець і жінку захистив і людям допоміг. Працює людина!

Небайдужий громадянин
2020-04-17 09:46:30

Читаючи повідомлення на сайті, доходиш висновку, що у нас продовжується ота колишня ідеологія, коли звичайна буденна робота висвітлюється, як подвиг. Приклад:

2020-04-17 09:21:03

"Значит: прямое попадание!!!" Але відкинувши емоції, змушений констатувати, що у цьому гнилому синявському болоті продовжують задавати тон всі ті "пани" та "підпанки" , що тут виросли, накрались та прижились у всіх владних структурах (гноянки, черниші, дроздовські і ще ціла когорта з їх недолугою ріднею). Грамотних, енергійних , але не місцевих ця місцева гнила "братія" пригнічує, розтопче та не допустить до керівництва. Такий вже місцевий менталітет.

Геннадій Бойко
2020-04-17 09:20:29

Читаючи коментарі,і відверто кажучи,я здивований,коли людина,протягує руку допомоги,і на нього починають писати всяку несинітницю це добре з іншої сторони ця людина працює,а кому не має,що робити ці люди тим,і займаються,що їм остається тільки писати всяку несинітницю,почніть з себе шановний Віктор Павлік.

Юрій Ніколаєць.
2020-04-17 09:13:06

Звертаюсь до Віктора Павліка! Якщо ти такий розумний тоді,чому не закупив лампочки для населення? Знаючи Богдана , і його весь життєвий досвід,людина з великої букви,а ти молочна,і непотрібна людина,якщо ти пишеш таке лайно на людину,яка допомагає нашому населенню.

Леонід Кучма
2020-04-17 08:53:03

Віктор Павлік! Тобі світ перевернеться.

2020-04-16 17:00:23

Читаю та дивуюсь, як можна ставити керівником людину, що закінчила середню школу з довідкою замість атестату (Ситніцький Б.Л.) та потім купила за батьківські, вкрадені у колишньому цукрозаводі гроші диплома? Світ перевернувсь....

Vasyl Klimenko
2020-04-16 08:44:15

По Заводській між 107 і109 чотири фонаря не світить.