Хмельницька область, Хмельницький район

БЕРЕЖІТЬ ОДИН ОДНОГО!

Дата: 10.04.2020 16:21

На сьогодні на Старосинявщині станом на 10.04.2020 р. лікарями КНП «Старосинявського ЦПМСД» зафіксовано 6 хворих на ГРВІ: 4 дорослих та 2 дітей. Випадків коронавірусу та підозр наразі не зареєстровано, про що підтвердили тести. За тиждень зареєстровано 44 хворих, з них 15 дітей та 29 дорослих, 2 бронхопневмонії, одного госпіталізовано.

За кошти, зібрані на офіційних рахунках, медичним працівникам КНП «Старосинявська центральна районна лікарня» та КНП «Старосинявський центр первинної медико-санітарної допомоги» проведено замовлення необхідних засобів індивідуального захисту. Закуплено лікарями КНП «Старосинявський ЦПМСД» необхідні засоби індивідуального захисту та препарати на загальну суму – 23 700 грн. (Додаються накладні).

Старосинявська селищна рада  висловлює щиру вдячність усім громадянам, керівникам агроформувань та приватним підприємцям, котрі долучилися до акції допомоги лікарям та пацієнтам. У такий скрутний час кожна надана допомога вартує уваги та щирої вдячності, спасибі вам, що не стоїте осторонь проблем жителів Старосинявської громади.

Ситуація: за даними Центру громадського здоров’я станом 10 квітня в Україні зареєстровано 2203 лабораторно підтверджені випадки COVID-19, з них 69 летальних, 61 пацієнт одужав. За добу зафіксовано 311 нових випадків.

На Хмельниччині сьогодні: є 18 лабораторно-підтверджених випадків COVID-19, за даними пресслужби Хмельницької міської ради. Із усієї кількості хворих на коронавірус 8 це - мешканці міста, 5 лікуються в стаціонарі інфекційної лікарні, 3 – амбулаторно; в Хмельницькій інфекційній лікарні перебуває 9 хворих  на COVID-19, з них 5 - мешканці міста.  В лікарні ще 4 хворих з підозрою на COVID-19, 2 з них з міста.  20 хворих в інфекційній лікарні з пневмоніями. В міській лікарні 8 хворих з пневмоніями (експрес-тести на COVID-19 показали усім негативні результати), в міській дитячій 6 хворих (експрес-тести показали усім негативні результати).

Прохання: сумлінно дотримуйтеся правил карантину! Провітрюйте приміщення, одягайте маску в громадських місцях, мийте руки та будьте обережні!

Піклуйтеся про себе та своїх близьких, дотримуйтеся дистанції у черзі за продуктами, допомагайте старшим людям. Будьте здорові!

Штаб оперативного реагування Старосинявської ОТГ.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)