A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Старосинявська селищна рада
Хмельницька область, Хмельницький район

ЯК ДБАТИ ПРО ЗДОРОВ’Я – ПИТАННЯ КОЖНОГО

Дата: 02.04.2020 17:11
Кількість переглядів: 1510

Сьогодні 02 квітня працівниками КНП «Старосинявська центральна районна лікарня» та КНП «Старосинявський центр первинної медико-санітарної допомоги» розпочато перші закупівлі засобів захисту для запобігання захворювань, спричинених вірусом COVID-19.

На сьогодні керівники агроформувань та жителі громади продовжують підтримувати ініціативу селищного голови Віталія Здебського щодо надання допомоги медичним працівникам. Допомога офіційно надійшла від керівників агроформувань ФГ «Гамалія» - 1000 грн. та ПП «Сьомаківське» - 5000 грн. на рахунки медичних закладів. (Див. таблицю - продовжено), інформуватимемо по мірі надходження будь якої допомоги.

Селищний голова Віталій Здебський висловлює щиру подяку усім, хто долучився до спільної допомоги нашим медпрацівникам та пацієнтам медичних закладів: глибока вдячність вам за розуміння ситуації та підтримку!

На сьогодні на Старосинявщині станом на 02.04.2020 р. зафіксовано лікарями КНП «Старосинявського ЦПМСД» 7 хворих на ГРВІ: 4 дорослих та 3 дітей. Випадків коронавірусу та підозр наразі не зареєстровано.

Ситуація: за даними Центру Громадського здоров’я станом на 2 квітня в Україні зафіксовано 804 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 20 летальних, 13 пацієнтів одужало. За добу було зафіксовано 135 нових випадків.

За інформацією МОЗ із нинішніх 804 випадків захворювання на коронавірусну інфекцію в Україні до закладів охорони здоров’я госпіталізовано майже 50% хворих, один пацієнт підключений до апарату ШВЛ. “Сьогодні ми маємо 804 випадки коронавірусної хвороби, 398 осіб госпіталізовано в заклади охорони здоров’я. Решта перебуває на амбулаторному (домашньому) лікуванні. Серед госпіталізованих – 20 дітей і 26 медпрацівників. На апараті штучної вентиляції легень перебуває одна особа”, - повідомив сьогодні під час брифінгу заступник Міністра охорони здоров’я України, Головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко.

На Хмельниччині сьогодні за інформацією видання « Depo.Хмельницький» під час брифінгу заступниці голови облдержадміністрації Оксани Ситницької щодо ситуації в області з протидії поширенню корона вірусу повідомлено:"Сім підозр і сім захворілих зараз в області, - ситуація поки не змінилася. – Двоє хворих у стабільно важкому стані, решта - стабільний стан середньої важкості". 

Контактних осіб з Шепетівки госпіталізували в Хмельницькому. Всіх потенційно хворих забирають на госпітальну базу, тобто, в інфекційну лікарню. Хворий з Шепетівсці є поки не транспортабельним.

Прохання: сумлінно дотримуйтеся правил карантину! Провітрюйте приміщення, одягайте маску в громадських місцях, мийте руки та пам’ятайте про обережність! Бережіть себе!

Піклуйтеся про себе та своїх близьких. Будьте здорові!

 

Штаб оперативного реагування Старосинявської ОТГ.

 


Коментарі:

Медпрацівник
2020-04-09 23:21:31

Злому Бандерівцю. За карантин перевірю усіх, не переживайте так. Теорія про всіх інвалідів _ то вже брихня. І в таблиці благодійників чомусь немає депутатів селищної Дроздів. Річні доходи більше мільйона, а допомоги людям цілий ноль і всеціле бажання зробити всіх рабами, щоб їх боялися і на них пахали. Час розсудить.

Злий Бандерівець
2020-04-07 16:11:43

Поясню Медпрацівнику: завдяки незаконно (за хабарі) отриманим групам інвалідності усі ці як Ви називаєте "політикани", кожного місяця отримують пенсію та не сіючи і не жнучи можуть займатись і виборами і "благодійністю" і т.д. У кабінетах як РДА, так і ОТГ сидять одні ІНВАЛІДИ. Не вірите - перевірте декларації про доходи!!!

Медпрацівник
2020-04-07 16:02:01

Кому що, а курці просо. Кому важка повсякденна робота, а політиканам вибори. Прийдеться таки розповісти про той випадок з бронежилетом і пістолетом...

Злий Бандерівець
2020-04-07 09:06:45

Все проходить, і епідемія коронавірусу пройде (дай бог, з найменшими втратами). Але це буде лакмусовим папером усім "васюням", "юрчикам", "ксюхам" та іншим "мандаринчикам" щодо їх справжнього відношення до своїх виборців та просто односельців. А "бронежилети" , в т.ч. у вигляді пенсій по інвалідності їм видали , на жаль, медики. Враховуйте це надалі.

Медпрацівник
2020-04-06 22:45:27

Хочу сказати свою думку. Не такий час, щоб так принижувати свою гідність такою жаргонною безграмотною писаниною. Це говорить за вас, які ви є насправді. Якщо вам, господа мільйонери, немає чим зайнятися під час карантину, візьміться за власне виховання і навчання грамотності або допоможіть лікарні. А не писати під чужими іменами таке багно. Дожилися, що в кишенях заробітчан і службовців рахуєте дохід, не бачите свого носа. Як мінімум непорядно. Не буду говорити про землі і бронижелет, хай на вашій совісті, якщо у вас вона ще є. Так що використовуйте карантин з користю.

Оксанка
2020-04-05 21:39:40

Юрцю, куме любий, я ж від тебе навчилася. Ти хіба забув, як вчив мене бути трутнем і пристосуванцем і вареники на кухні лопав, аж за вухами тріщало? Ти ж казав, що треба писати, всіх людей оливати га.ном, сварки розбивати. А я восхіщаюся тобою, ти вмієш і гроші в жужій кишені рахувати, і заробити, і супер обрехати, відмити, молодець! А трунічати - ото да: 349 тис. дав тобі допомоги Президент і 48 тис. пенсії, і в 2018 році ти заробив свього 609 тисяч гривень пп. Ти справжній районний дупутат! Ти ж мені тут чорну мініспідницю купив. Забув? Цінуй Юрцю те, шо маєш.

ТАЙОТА
2020-04-05 20:49:48

Оксанка, не намагайся спотворювати правопис, ти ж освічена жінка. Але пристосуванка. І трутень. НЕ Вася.

Заробітчанин
2020-04-05 19:20:24

ЗАРОБІТЧАНИН Синявські розрахунки туповаті, із зароблених грошей половина забирається податку. Мені приходиться працювати півроку за кордоном і півроку дома, бо не можу влаштуватися в районі і прокормити сімю. Куратору Васі, так тоже нічого – 214 тис. за півроку 2019 і 668 тис. з салону ТАЙОТА. Скажу стає 35 тис. кожен місяць за бездіяльність в адміністрації Пороха. Я був змушений їхати у 2015 році за кордон, бо коли хлопці працювали на виборах і тобі ми помагали, то ти надув нас і не доплатив за роботу в штабі, забрав собі. То я пока таку машину собі позволити не можу. А тут чую, фонд збирає, медпрацівникам щось поміг? Хай скажут.

Куратор
2020-04-05 13:54:07

У Волочиській ОТГ налогічна посада 246 тисяч за рік..НАША РОЗУМНІША!!! І МИ БАГАТШІ!!!

Куратор
2020-04-05 13:51:09

Ксюхина зарплата 396 тисяч за 2019 рік майже 27 тисяч за місяць на руки. ЦЕ СПРАВЕДЛИВО! На заробітках не всі стільки мають.

Електорат
2020-04-05 08:54:00

Не видно у списках благодійників, тих хто землю порішав. Де пани Дроздовські? Зажали?

Житель старої синяви
2020-04-05 08:15:43

Молодці, оце-то зарплата?

Анонім
2020-04-04 23:36:15

Синява без дописів знає своїх Хероїв земельних крадіїв

Анонім
2020-04-04 22:37:32

"СУПЕР" Побільше б таких "КУРАТОРІВ" в нашому районі було б то можливо Ксюхені дописи закінчаться і люди зрозуміють хто такий цей цар.

Куратор
2020-04-04 15:42:02

Не зрозуміло чому одні статті можна коментувати а ті де гончариський цар не коментуються?

Любава
2020-04-04 07:43:40

Оксаночко, не переймайся, куди тобі до щорічних мільйонних статків лучіних, ковбасків, васильків, юрочків? В ополонках вони купаються. Пиши! Це не триндець, юрко в Дашківцях кирницю на колодку заколотив людям воду не дає. Не по люддському! О ... здець!!

Синявський Нострадимус
2020-04-04 01:24:30

Ксюха, та закрийся ти й не пиши ті дописи. одягнула чорну мініспідницю і ходиш по селищній. Не час займатися самозадоволенням на корона вірус. Пегекинь ти на той фонд хоч тисячу своїх зароблених грошей. З колбасячих, сашиних мільйонних статків із сотень гектар землі не хватило. Не пнися! Васіна взяла, переможе. Мандарина візьмуть першим і заволодарюють всіма людьми, як Цукровими чанами заводу і магазинами. Зедепського знімут. Гоші заберуть з селищної на свої бізнеса. Славень РигоСвоболоті! Вот і буде пи..ець отеге…як люди не помішают.

Анонім
2020-04-03 22:42:28

Ксюха Бандар справно відпрацьовує своіми креативними дописами 396 тис грн зарплати, таким чином старається зі всіх сил в кожній своій "писанині" допомогти Зедебському пройти у жовтневих виборах. Віталику зніми на сайті рубрику "коментарі" не час займатися самозадоволенням, не ганьби тих людей які тобі допомагають бути на посаді.

Атовець
2020-04-03 21:27:10

Правду Петро каже, що в Синяві в людей нема гроші? При біді всі можуть скинути по 400 гривнів на врачів, земельні магнати, торгаші, в тому числі політична Батьківщина Миколи, Мандарінова земельна Колбаса, намахала людину в колбасному ларку на 260 грн, яка скуплялася на похорон і з атовів землю відбирала своїм, той Васин фонд блогоддойний з великими грошима. Гроші є. чи скинуться ці?

Діма
2020-04-03 20:23:15

Вірно петро каже. Чого не поливають село. Деззасобами? Чого багато непотрібних магазинів. Відкритих?

Петро
2020-04-03 19:53:53

А може апарат вентиляції легенів закупили? Чи грошей мало в синяві? Де соєвий завод, олігархи земельщики?

Сімейний лікар
2020-04-03 19:16:54

Від усіх лікарів та медичних сестер лікарні щиро дякуємо селилному голові Віталію Едуардовичу за організовану допомогу. Вдячні усім підприємцям та аграрним працівникам за підтримку в складний час. Ваша робота для людей є натхненням для нас медиків. Бережи вас Господь усіх!

Керуючий справами
2020-04-03 12:20:08

Оксанка, ти би менше лялякала. Де кошти платників податків спрямовані на запобігання протидії з пандемією? З Вашими захмарними зарплатами можна щось краще придумати.

Підприємець+
2020-04-03 11:29:26

В селищній раді це одноденний заробіток. Непогано

Підприємець
2020-04-02 20:08:49

Щось не дуже поспішають мої колеги приєднатися до важливої справи. Це найбільш оптимальний варіант, а незрозумілий фонд. Позитивну громадську позицію зайняв колектив селищної ради. Супер одна третина від загальної суми. Слідуйте прикладу небайдужі до загально національної недуги.