Хмельницька область, Хмельницький район

ГУРТУЙМОСЯ РАЗОМ, НАЙМЕНША ВАША ДОПОМОГА ВРЯТУЄ ЖИТТЯ

Дата: 21.03.2020 19:28

Шановні жителі громади! Вважаю за свій обов’язок інформувати вас та застерегти, щоби дотримувалися карантинних і профілактичних заходів, берегли себе, своїх рідних, близьких і своє здоров’я. До мігрантів звертаюся з великим проханням бути вдома і витримати терміни карантину. На жаль, лікування немає від COVID-19, але у всіх є шанс і можливість вберегтися від цього вірусу!

Сьогодні протягом дня до працівників селищної ради продовжують надходити дзвінки про велику міграцію, за період з 16 березня і до початку  карантину  у медичних некомерційних підприємствах селищної ради було зафіксовано 33 хворих на гострі респіраторні захворювання, на 21.03.20р. прослідковується тенденція до зростання – 104 хворі – 65 дорослих та 39 дітей, тільки за вчора поступило 17 дорослих та 5 дітей. Слава Богу, не зафіксовано підозри на коронавірус.

До усіх небайдужих громадян, керівників агроформувань, фермерів, підприємців та депутатів селищної ради звертаюся з великим проханням об’єднати зусилля, і спільно, без паніки, допомогти медичним працівникам, мешканцям громади, людям, які поряд з вами, сусідам, людям похилого віку, котрі потребують вашої підтримки і допомоги. Кожен ваш крок, навіть найменша допомога, купівля продуктів, масок, деззасобів, і навіть психологічна підтримка стануть у великій допомозі їм.

Від селищної ради висловлюю слова глибокої вдячності керівнику СФГ «Поділля» Андрію Сопруку, який першим відгукнувся на виклик сьогодення і вже закупив маски та роздає людям, пайовикам.

Гуртуймося разом, навіть найменша ваша допомога врятує життя!

З повагою , селищний голова Віталій Здебський.

Коментарі:

Небайдужий
2020-03-23 18:40:34

А що саме закупила селищна.

Відповідь адміністратора:

Селищною радою спрямовано 100 тис. грн. і закуплено необхідні препарати, деззасоби та засоби захисту для  відділу освіти, молоді, спорту, культури виконавчого комітету ; КНП "Старосинявська ЦРЛ", КНП "Старосинявський ПМСД".

2020-03-30 16:13:55
В. Іванович
2020-03-23 14:58:42

Якщо получиться і всі з чистими помислами об'єднаються, буде добре. Допомога, надана тими хто працює на землі і підприємцями до того, що вже закупила Селищна, це є піклування про людей. Все буде добре. Молимося і сподіваємося ...

Депутат
2020-03-23 12:46:01

Найперше ми маємо усі пітдримати і долучитися. Підтримати заклик селищного голови, бо нас обирали люди для захисту своїх прав та законних інтересів. А тут мова про здоровя. І це вірно.

Віктор
2020-03-23 11:50:11

Дуже правильна ініціатива

Анонім
2020-03-23 08:49:55

Актуально. Думаю, кожен адекватний житель підтримує без зайвих домислів..

2020-03-22 16:48:27

Звернення актуальне. А тепер головне від кожного з на с залежить,як суспільство уникне цієї пандемії. Сліжкуймо за собою, за своїми близькими, ссусідами. Допомагати один одному. Тим хто повернувся з за кордону прохання певний період не йдіть поміж люди.

Небайдужий
2020-03-22 11:28:46

Пане голово все правильно, Але є пропозизія зменшити Фонд оплати праці ОТГ. Нприклад зарпобітна плата одного з ваших заступників за 2019 рік на 150 тис.грн. більша ніж у Голови Летичівської ОТГ.