Зариблено водосховище «Христосів»

Дата: 20.03.2020 10:10

Сьогодні члени Старосинявської районної організації Товариства мисливців і рибалок (УТМР) за участю голови РО УТМР Валерія Остапця, селищного голови Віталія Здебського, голови ревізкомісії РО УТМР Володимира Трегуба, секретаря ревізкомісії РО УТМР Олега Лучіцького, єгеря Миколи Дацкова провели зариблення водойми «Христосів».

У водойму випущено 468 кг річняка зарибку коропа, посадковий матеріал середньою наважкою 60 гр., а це приблизно 7,8 тисяч штук. Автомобіль для перевезення зарибку надав Старосинявський рибгосп. Зроблену роботу проведено комісійно, складені відповідні акти та фотоматеріали. (ВІДЕО)

Присутні звертаються до жителів громади:

Шановні рибалки! Вкотре звертаємося до вас з проханням та з вимогою закону про те, щоб ви дотримувались правил рибальства і вимагали їх виконання від інших рибалок та туристів. Нагадуємо, що порушення законодавства у сфері рибальства тягне за собою адміністративну та кримінальну відповідальність.

Дотримуйтесь закону, правил благоустрою, давайте разом берегти багатства природи і не шкодити навколишньому середовищу!

Голова ради Старосинявської РО УТМР

В.Д.Остапець

Коментарі:

Клименко Микола
2020-03-20 19:55:06

Молодці,гарну справу робите (хоть я не рибак) .

Артем
2020-03-20 16:55:28

Добру справу зробили на території громади. Одне побажання Божої милостині наповнення водоймища водою. А від нас усіх дотримання правил рибальства та відпочинку. За чистоту і порядок!