Дата: 12.03.2020 17:10

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

вул. Івана Франка 8, смт. Стара Синява, 31400 тел. 2-10- 89 Код ЄДРПОУ 04402824

12 березня 2020 року смт Стара Синява № 38/2020-р

Керуючись пунктом 8 статті 42, пунктом 9 статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до Законів України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», «Про захист населення від інфекційних хвороб», протоколом позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 10.03.2020 року та з метою забезпечення санітарно – епідеміологічного благополуччя населення:

1. Відмінити розпорядження селищного голови:

• № 24/2020-р «Про скликання 63 –ї чергової сесії Старосинявської селищної ради VII скликання»;
  • № 26/2020 – р «Про скликання 64 –ї чергової сесії Старосинявської селищної ради VII скликання».

3. Дане розпорядження оприлюднити на офіційному сайті ради.

4. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Селищний голова                                              В.Е.Здебський