Хмельницька область, Хмельницький район

СВЯТО ВЕСНИ У ЗАЛІССІ

Дата: 10.03.2020 15:43

У Заліссянському сільському будинку культури відбулися урочисті заходи, присвячені 8 березню – Міжнародному жіночому дню та визволенню рідного села, котрі організувала директор місцевого будинку культури Лариса Тодорова. Ці березневі дні є особливими: історичні події рідного краю переплітаються із весняним днем, присвяченим жінці, ніжності, матері…

Ведучі заходу Марія Литвинюк та Лариса Тодорова запросили на сцену виконавців, котрі дарували пісенне намисто присутнім у залі: Максима Бартвіцького, Таїсії Патлань, Валентину Яцко, Лізу Блажкун, Вікторію Удот, Жану Маскайкіну, Софію Присяжнюк, Галину Зозулю. Тематика пісень була різноманітною і хвилювала кожного із гостей, заставляла замислитися над сьогоденням, людськими взаємовідносинами та майбутнім.

На завершення урочистих заходів присутні вшанували загиблих воїнів у Великій Вітчизняній війні хвилиною мовчання та поклали квіти до підніжжя пам’ятників загиблим солдатам.

КП «Старосинявський РБК».

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)