Фото без описуУ селищній раді  відбулося засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті Старосинявської селищної ради. Голова адмінкомісії Андрій Карпушин відкрив засідання, на яке прибуло 8 членів комісії із 11. Комісія розглянула 5  протоколів про адміністративне правопорушення, складених працівниками Старосинявського відділення поліції Старокостянтинівського ВП ГУНП та Голосіївською районною державною адміністрацією в м.Києві щодо повторного порушення жителем с.Заставці правил благоустрою. Правопорушення в основному стосувалися порушень правил благоустрою на території громади та м.Києва, належного утримання собак, дотримання правил торгівлі.

Члени адмінкомісії внесли свої пропозиції, які головуючий поставив на голосування. Складено 5 постанов про адміністративні правопорушення та дано одне попередження і одне усне зауваження. Загальна  сума  штрафів склала близько 900 грн.