Фото без описуУ м.Хмельницькому відбувся відкритий фестиваль-конкурс мистецтв «Кришталева зірка – 2020». Метою конкурсу було розкриття талантів дітей та молоді, популяризація їх творчих досягнень, самоствердження особистостей та підвищення художньо-виконавського рівня творчих колективів. Конкурсанти змагалися у номінаціях «Вокал», «Інструментальний жанр», «Хореографія», «Художнє слово, акторська майстерність», «Образотворче та декоративно-прикладне мистецтво».

Активну участь в конкурсі взяли вихованці Старосинявської дитячої музичної школи класу хореографії викладача Шатайло Лілії Борисівни. Ними представлено колективи: «Сонечко» - молодша група, «Енергія» - середня група, «Лілея» - старша група з хореографічними композиціями «Ой, черевички!», «Новорічні бешкетники», «Ми – Українці!».

У конкурсі взяли участь 19 колективів мистецьких шкіл області, виступи яких оцінювало журі у складі: головний балетмейстер драматичного театру імені Михайла Старицького, заслужений працівник культури Юрій Савван – голова журі; провідний методист Хмельницького обласного науково-методичного центру культури і мистецтва Людмила Мезінцева; старший викладач Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії Сергій Сундульський.

Старосинявці повертались додому радісними та щасливими, адже вони стали переможцями конкурсу, виборовши Диплом ІІІ та два Дипломи ІV ступенів.

Старосинявська селищна рада щиро вітає переможців. Бажаємо вам успіхів у творчій діяльності та перемог!

За матеріалами конкурсу.