A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Старосинявська селищна рада
Хмельницька область, Старосинявський район

СЕЛИЩНИЙ ГОЛОВА ПРОВІВ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН

Дата: 21.02.2020 16:33
Кількість переглядів: 1957

У селищній раді відбувся прийом громадян, який провів селищний голова Віталій Здебський. На прийомі побувало 22 жителі громади, які зверталися із актуальними питаннями сьогодення та особистими питаннями:


  • звернулися жителі сіл Залісся, Подоляни, які порушували питання надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по 2 га для ведення особистого селянсько-фермерського господарства та оформлення її у приватну власність. Жителі наполягали: «Ми є всі реальними мешканцями сіл Залісся, Подоляни, котрі багато років трудилися на цих землях. Рішення по нас не прийняті. Ми були на сесії і бачили голосування: голосується за поставленими відмітками, менша кількість депутатів голосує «за», голова і секретар голосує «за», чим керуються всі інші, коли законодавство по землі передбачає всім жителям виділення ділянок землі? Ми зняли хід сесії по голосуванню на телефони. Це несправедливо! Чому в с.Пилявка розділено всім людям порівну, а в Заліссі повно чужих претендентів? Просимо роз’яснити!» Селищний голова Віталій Здебський пояснив: «У мене чітка позиція – найперше надати землю учасникам бойових дій АТО/ООС, афганцям та тим людям, які проживають в селах. Але рішення приймається більшістю голосів депутатів селищної ради.» Спільно із селищним головою та начальником юридичного відділу Ігорем Шевчуком обговорено різні шляхи та намічено кроки у вирішенні цього питання: звернення громадян повторно винести їхні заяви на сесію селищної ради; написати нові заяви на оформлення землі в інших селах; в першу чергу подати позови до суду на захист своїх прав, тоді можливий варіант припинення рішення сесії до вияснення обставин. Обговорення тривало близько 2,5 годин. Роз’яснено питання, направлено до реагування у відділ земельних відносин виконкому селищної ради; секретарю селищної ради підготувати витяги із протоколу 59-ої чергової сесії та надати копії карточок для голосування.
  • від жителів с.Йосипівка надійшло звернення щодо ремонту приміщення сільського клубу; обговорено можливість фінансування даного напрямку роботи та виконання робіт; доручено начальнику відділу культури, національностей, релігій та туризму розробити кошторис та підготувати документи до сесії селищної ради; вартість робіт складає близько 190 тис. грн.
  • житель смт.Стара Синява звертався з приводу надання роз’яснення щодо надання кадастрового номера на земельну ділянку в с.Пишки, технічну документацію зроблено без номера; надано роз’яснення відповідно до чинного законодавства;
  • жителі смт Старої Синяви вул. Січових Стрільців звернулися із питаннями ліквідації стихійних сміттєзвалищ на території вулиць Січових Стрільців, Чехова та Кармелюка, узаконення вивезення твердих побутових відходів; також звернулися з проханням посприяти освітленню вулиць. Доручено начальнику КП «Старосинявський комунгосп» Ігорю Федорчуку та першому заступнику селищного голови Карпушину А.А. вирішити питання, організувати роботи із благоустрою. Є наявні кошти близько 50 тис. грн. за екологічний збір, котрі можна направити на ліквідацію стихійних сміттєзвалищ. Вказано на недотриманні мешканцями вулиць Правил благоустрою, за що можливий штраф у розмірі від 340 грн., оперативному заключенні договорів на вивезення твердих побутових відходів;
  • житель с.Адамполя звернувся з приводу затоплення власного городу стічними водами від підприємства «Візит»; відходами від агропереробки, які засмічують городи людей та постачання питної води на вул.Привокзальній. Доручено директору КП «Старосинявський ЦВК №1» В.Матіяшу провести проби (аналіз) питної води; начальнику відділу ДАБІ О.Ніколайцю та першому заступнику А.Карпушину виїхати на місце подій та вивчити ситуацію.

Усі питання розглянуто, обговорено із громадянами, направлено до реагування у відповідні структурні підрозділи та комунальні підприємства селищної ради. Більшість питань щодо надання роз’яснення стосувалися земельних питань.

У роботі прийому взяли участь: перший заступник селищного голови Андрій Карпушин, керуюча справами апарату Оксана Бондарчук, начальник юридичного відділу Ігор Шевчук, головний спеціаліст відділу земельних відносин виконкому селищної ради Дмитро Осадчук, начальник КП «Старосинявський комунгосп» Ігор Федорчук, начальник відділу ДАБІ Олег Ніколаєць.

За матеріалами прийому громадян.


Коментарі:

Тетяна
2020-02-28 09:38:07

Людоньки в мене на очах до сьогодні на моїй вулиці Віталій Дроздовський дуже часто валявся пяним обіс....м попід забори. А тепер цих два бариги взялися землю базарити в районі. Аж не віриться,що такі поважні депутати,як Анатолій Гринчук,Андрій Лакуста, Галина Симчишина, Юрій Гурин, Олег Лучицький це ті, що мені добре відомі могли лягти під пяту Дроздовських. Не забувайте скоро ваше депутатство закінчиться,а вам треба буде йти між люди. В якого сірка будети позичати очі.

Надія
2020-02-28 07:55:42

Шановані депутати більшості з вас мені добре відомі. По школі і в побуді спілкувалися. Як ви могли стати на такий неправидний шлях. Невже вас спасе отих декілька земельних наділи,що вам надав, як милість Валентин Дроздовський. Як ви низько опустилися. На кого? Я його добре пам'ятаю по школі. Там, якби не мама то був би неуд.

Василь
2020-02-27 21:49:31

Лжесвободівець,регіонал Валентин Дроздовський по Заліссю усі землі почистив разом Дзюбою і Юрчишиною.Дроздовський по дерибану землі намагається створити стартовий майданчик піар компанії на місцеві вибори. Забажав буьи головою громади. А ви люди якщо його підтримаєте то будети мати то,що від землі. На пару з Віталієм Дроздовським роздеруть усе. Хапузькі навики засвоїли.

..............
2020-02-27 16:13:53

а рішення по Заліссю тим кому видали так і не виклали на сайт,і людям теж на руки не дають..напевно чекають коли все оформлять ті кому "більше треба" а потім скажуть землі нема ви не встигли...ну нехай чекають...НАЗК.ГПУ.та інших.

Анонімний
2020-02-27 14:35:37

Вибачте за вислів п.....ь бо такого від Свободине чекав. Позор на усю Україну. А Юра Кравчук рискував життя на Майдані шоби регіонал Дроздовський сьогодні жирував і знущався над людьми.

Євген
2020-02-27 11:14:34

Ох і лоханувся . Я так р'яно підтримував Свободу на виборах. Вірив словам Кравчука. А він відбілює зуби регіоналу Дроздовському. Щоб він був рядовим членом ПР куда б не йшло. А тут засновник,забитися треба. Зразу не повірив, але зайшов на сайт Держреєстру.підтверджується. тепер не дивуюся діям Дроздовського землю в людей краде -ганьба. Добре шо хоть шаппки з людей не знімає. Після цього пішов ти Юра зі своєю Свободою.

.....
2020-02-27 08:19:00

а щодо паїв 4-6 га як каже пан Синявський так ті люди на тих паях працювали і не з 8 до 18, а з ночі до ночі,колгоспи розкрадали якраз ті хто на зараз і є головами села,ради,депутатами.там в адміністрації я думаю доярки чи тракториста немає.та і справа не в тому що люди як ви кажете готові "зїсти"один одного,людям справедливості треба якщо всім то всім.якщо нікому то нікому

...
2020-02-27 08:07:38

Відповідь Синявському я Конституцію і кодекси знаю практично на пямять,може і вас навчити,щодо шахраїв згоден, щодо колгоспів,то гграбували їх не колгоспники-працівники,а такі самі голов колгомпу,голови РДА і такі самі шахраї.

О ба на!
2020-02-26 21:03:11

Це то дивина. Депутат селищної ради Валентин Дроздовський при виступах на сесії ради і других заходах починає" Валентин Дроздовський Всевкраїнське об'єднання "Свобода". А тепер запитання до голови РПО Юрія Кравчука і його погляд на таке ганебне явище. 07.09.2001 року у Державному реєстрі зареєстровано Старосинявську районну партійну організацію"Партія Регіонів". Засновники: Дроздовський Валентин Вікторович, Савчук Дмитро Васильович. Керівник Борбич Олександр Гаврилович. Зареєстровано за адресою: смт Стара Синява,вул.Грушевського буд.61, кім.36. Реєстрація дійсна до сьогодні. Валентин являється головою комісії від "Свободи"у селищній раді. Чому до такого пана не діє моральний закон про люстрацію Закон України " Про очищення влади". Небесна сотня загинула, що цей недобиток Партії Регіонів надалі знущався над людьми. Нахабно позбавляє права володіння землею. Насміхається над людьми,невихований, стукач. Чекаємо реакціїї керівництва ГО "Свобода".

Синявський М.
2020-02-26 18:26:44

Відповідь пану "....." (не знаю, як вас назвати, мабуть так як є "П'ять крапок"). Отже, пане "П'ять крапок", якщо говорити по-совісті, то чому тих, хто отримав в колгоспах паї (по4-6 га) і тих, хто працював у бюджетній сфері і не має за душею ні клаптика землі, ви зрівнюєте? Ви зараз говорите про розрабовані колгоспи і завод... А хто їх грабував? Хіба не ті колгоспники, що там працювали, не вони розносили ферми по цеглині, трактори та іншу техніку? Хіба розбирали завод прості трудяги? Ні, ті, хто був поближче до начальства! Не медсестри, поштарі, вчителі, соцпрацівники та інші їм подібні грабували і розтягували ті колгоспи і завод! Ніхто з Синяви не поїхав в Липки чи Мисюрівку трощити ферми! Скажу більше, ті люди, які не мали ніякого стосунку і до синявського колгоспу, не пішли розбирати ферми і в Синяві. Вони законослухняно з дня в день з 8 до 17 години працювали кожен на своєму робочому місці: лікували хворих, вчили дітей, проводили платежі, виписували вам всі необхідні довідки. То якщо робити по-людськи, то можна подивитися: хто ту землю має, то хай має на здоров'я, а хто не має ні клаптика, то можливо хай отримає свої 2 га, які їм гарантуються законом. Це чисто з людської точки зору. Але є Коституція і Земельний кодекс України! Розгорніть і прочитайте, що там написано! Усі в однакових умовах! Кожна людина має право отримати цих 2 га землі, не дивлячись хто вона, чи родич депутата, чи син чиновника, чи службовець, чи пенсіонер, чи селянин без роботи, але з колгоспним паєм! Це, що наші місцеві депутати вирішили, що вони боги і закони пишуть вони, то це вірно! Вони не мали ніякого морального права перебирати людьми: тому дати, тому ні... І якби не підлий зговір Наталки Дзюби, спекулянтів Дроздовських і старост сіл, повірте такої ситуації не виникло на сьогоднішній день! Земля у власність селищної ради була зареєстрована ще починаючи з грудня 2018 року і закінчуючи березнем 2019 року (подивіться в публічну карту)! Чого хитромудра Дзюба протягом 1,5 року давала людям необгруновані відмови на їхні заяви? Чому не приймали рішення по мірі поступлення заяв до селищної ради? Це все ця шахрайка сколотила і сама тихенько втекла на лікарняний. Собі і своїм родичам земельки нахапала і тепер, і раніше. І фермерство оформила на чоловікового брата, і землі для своїх приховала, полила трохи крокодилячих сліз і в кущі. А ви - дурні мужики тепер товчіться лобами!

................
2020-02-26 13:58:27

на даний час саме по питанню Залісся,готуються відповідні заяви,звернення,скарги до Президента України, Генеральної прокуратури України,Державного бюро розслідувань, Національного агентство з питань запобігання корупції.думаю там знайдуть спосіб вирішення питання землі,і не тільки..також відповідності займаним посадам деяких посадових осіб, а також коректно пояснять норми антикорупційного законодавства, щодо конфлікту інтересів у ср.

Анонім
2020-02-26 10:41:59

Хочу звернутись до керівників нашої влади а саме Вікарської НМ Олійника ВВ Здебського ВЕ ви що не відчуваєте не бачите чуєте як наростає людський гнів до вас до ваших приближених я маю в виду ваших заступників Ви ж розумієте що в районі немає ніякого виробництва ні колгоспів структура управління районом залишилась та сама що була в 90 роках минулого століття зарплату ви отримуєте не погану ще й премії собі щоквартально виписуєте Ви ж приходите на роботу і не знаєте чим зайнятись Залишилась одне правильно розприділити цей земельний ресур с який є в районі В попередніх коментарях висловлював свою позицію Здебський ВЕ простий люд також висловлює своє бачення на розприділення землі получається 1 га чи 05 га дайте їм це буде справедливо а то чомусь старости сіл вказують пальцем кому дати кому ні вони ж працюють і живуть в цих селах і в кожного зних є свій конфлікт інтересів Вони повині конкретно сказати скільки землі має той чи інший громадянин що проживає в селі по земельно шнуровій книзі і кожну заяву розг лядати індівідуально А те що зробили сьогодні в районі не відпо відає ні законам України ні законам людської моралі

.....
2020-02-26 07:54:48

Відповідь Синявському на -А ви, люди, схаменіться! А то готові за 2 га землі один одного вбити! А ви, депутати, покликані захищати інтереси ваших виборців (У нас же тепер ОБ'ЄДНАНА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА і чи ти живеш в Синяві, чи в Лисанівцях, чи в Гончарисі - ми всі є членами однієї громади), -Шановний,а що ви маєте на увазі???закрити рот всім і залишити все як є??нехай одним 30 гектарів а іншим ДУЛЯ???. так по вашій логіці давайте пенсію будуть платити одним,а іншим ні, одні нехай платять за газ і електрику а інші ні,(та не важливо що всі рівні перед законом і мають рівні права).нехай одному сусіду дають землю а іншому ні, -це так по вашому має бути???і той кому не дали нехай сидить тихо і не "виступає".ШАНОВНІ ТАК НЕ БУДЕ...ВЖЕ БУЛО ПОДІБНЕ.ОДНІ КОЛГОСПИ ПОРОЗКРАДАЛИ,ЗАВОДИ,А ІНШІ СИДІЛИ І ДИВИЛИСЯ...ЯКЩО НІКОМУ ТО НІКОМУ,ЯКЩО ВСІМ ТО ВСІМ.ЯКЩО НЕ ПО 2 ГА. ТО ПО 1, АБО 0.5 ГА. АЛЕ ВСІМ

Синявський М.
2020-02-26 00:32:18

Згідно закону кожен громадянин України має право отримати 2 га землі (і не залежно проживає він на території нашої ОТГ чи ні). Всі в рівних правах, якщо ти знайшов вільну ділянку, то можеш подати відповідні документи і претендувати на отримання дозволу на розробку документів незалежно від того чи ти селянин, чи вчитель, чи медпрацівник, чи пенсіонер. Будь-хто має на це законне право. Якщо ти житель села, то тобі треба, а якщо ти працював у бюджетній сфері, то виходить, що ти людина другого сорту. Мені здається, що закон однаковий для всіх! Те, що наквколо земельного питання в нашій ОТГ виникла така вакханалія винна Наталка Дзюба, яка ніяк не нажереться і хоче тільки грошей (бо вона так звикла), що раніше землі не давали нікому? Давали! Але хто її міг взяти? Той, хто був вигідний для Дзюби. Хтось писав, що вона дуже компетентний спеціаліст... Не смішіть! Якби мала хоч краплю клепки, то не заколотила б такого! Вирішила, що з Ковбасою (Дроздовським) буде торгувати земелькою на ліво і на право. Але вийде так, що буде в нього, певно, на базарі торгувати ковбасою - це при хороших розкладах. А ви, люди, схаменіться! А то готові за 2 га землі один одного вбити! А ви, депутати, покликані захищати інтереси ваших виборців (У нас же тепер ОБ'ЄДНАНА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА і чи ти живеш в Синяві, чи в Лисанівцях, чи в Гончарисі - ми всі є членами однієї громади)

Анонім
2020-02-25 22:55:51

Ти що Дзюба зовсім кончена дура ти що не бачиш що все завязується і повір завяжеться на тобі Ти ж бачиш що люди все знають і бачать як їх хочуть обманути іобманюють ні Макогонський ні Скаржинці не спасут тебе

Гнів
2020-02-25 19:42:45

Скільки можна терпіти той беспредєл, що твориться у земельному відділі селищної ради. Написані заяви на виділення земельних ділянок на ім'я селищного голови у земвідділі Наталка Дзюба утаємничено десь діваються. Як з квіткою ромашки"Любиш не любиш" і кінці уводу. Керівники ради кінець кінцем коли буде порядок у відділі? А Дзюбу навчіть тактовності з людьми. Вона винна у цьому безладі з земельних питань. Неприпустимо,щоб пропадали важливі документи. Раджу усім хто подавав документи на виділення землі піти і пересвідчитися чи є в наявності документи і в якому об'ємі.

Анонімний
2020-02-25 15:53:26

Муш писати анонімно,щоб втриматися на роботі. Валентино то це ж не тільки по Задіссю. По Навій Синявці Пилипчукпри авторстві Симчишиної, Наумця, по Івках Омельчак до енного родинного покоління пороздавали землю. Незалежно де хто проживає. Призначена голова райдержадміністрації била себе в груди що наведе порядок по земельних питаннях Чекаємо. Бачу вихід один- відмінити попередні рішення сесій селищної ради. Розпочати заново з чистого аркуша паперу по спраіедливості.

Валентина Хміль
2020-02-25 15:24:32

Читаю коментарі. Заліссянські лди знервовані про таке нахабство зі сторони більшості депутатів. Диву даєшся депутати Дроздовські, земельник Дзюба при підтакувані в.о. старост рішають на свою користь наділи землі. Що територія України пішла на самотьок. Де прокуратура,поліція, СБУ інші служби правопорядку. Безпридєл натаральний. Земельник Дзюба зімітувала хворобу. Вперед день як лягти влікарню робила спробу фабульно завести історію хвороби. Не вийшло. Втрутився голов.лікар Макогонський і все пішло по маслу. Спочатку "лікували" в терапії хоча настирливо хотіла в неврології. Длятого,надійно сховати її виписали ідали направлення на Хмельницький. Це теж не дарма сім'ям цих лікарів земельні наді даються Махінації усіх цих н ........в можна описувати до безкінечності. Но правди немає. Хіба,висловимося тут. Но нехай не забувають ті хто підло поступає до людей, якщо не буде справедливого то буде суд Божий!!!. Поіменно поки,що напишу депутати; Валентин Дроздовський,Віталій Дроздовс ький, Галина Симчишина, Юрій Гурин, Іванн Гурин, наталія Чукан, Володимир Кондратюк ( працівник РДА під керівництвом Надії Вкарської), Марія Омельчак, Любов Назаренко, Ганна Сивопляс,Сергій Наумець і ще дехто. Схаменіться названі. Усього не забирете. Лю просять по допомогу у голови РДА Надії Вікарської,селищного гови Вталія Здебського,голови районної ради Василя Олійника не стійте осторонь. Зупиніть неподобство, що творять депутати селищної ради,земельник Дзюба, в.о. старост. Цеу впших силах. Звертаюсь до усієї громади не будбмо байдужими. Зупинемо зарвавшихся шахраїв. Їм місце не в селищній раді а у віддалених міцях за їхні діяння.

Юрист
2020-02-24 18:26:56

Заявникам на виділення земельних ділянок по, котрих так звані"народні обранці" не проголосували, а сайті повинно бути опублікова хто,як голосував. Терміново вимагайте рішення завірене печаткою і звертайтеся до Хмельницького Адміністративного суду.

Анонім
2020-02-24 00:23:05

Старосинявцю Ти дивись як став гроші наші сщитати то виходить цим ДРОЗДОВСЬКИМ та іншій шушері по завязку а нам фігу з трох пальців зайдеш в цей білий дом і ця шушваль бігає з кабінета в кабінет буцім то вони щось рішають гидко дивитись паразитують на наші відрахуваня які платимо в бюджет району а яким шаблоном вони користувалися чи надати мені землю чи ні чи прийняти мою заяву до розгляду чи ні то ви могли прийняти рішеня через адміністрацію району наділяти земельними ділянками неповнолітніх дітей а прийняти рішеня щодо оземельненя своїх громадян що проживають тут не можете чи не хочете буде мені 030 га я буду і цим задоволена а хто може і відкажеться но люди зрозуміють що нікого не обманули

Юрист
2020-02-23 21:21:33

Вельмишановний синявчании не вводьте людей в оману. Я не захищаю селищного голову. Але дайте тоді відповідь, яке він мав право не приймати від громадян заяви. То було би зловживання владою. Ставлю запитання Вам шановний. А чому так "звана комісія"так довго розглядає заяви. Треба було по мірі надходжень і не було б ажіотажу. Це все ділки створили штучно,щоб у цій каламутній воді нахапати землі. (Дроздовські, Дзюба та інші). Якщо вони не припинять базарити землеюбіде шуму на весь світ. Люди готові на все. Надалі їм люди не дозволять знущатись над ними. Дроздовські говрять"Закон-це ми" ні горезвісти ви зобов'язані діяти в межах Законів України. Ото моя порада відмініть ті рішання,які приймалися на власний необдуманий розсуд. А далі дійте згідно нормативних документів Законодавства України.

Джокер
2020-02-23 18:32:40

Бенефіс, передайте записник цих розумашок в Службу Безпеки України. Буде весело!

Синявчанин
2020-02-23 17:44:59

Зрозуміле обурення людей, які не отримали дозвіл на земельну ділянку. Питання до п. Здебського: яким чином він збирався задовільнити декілька тисяч заяв (кажуть про 8-10 тис.заяв, половина з яких від людей ніяким боком не причетних до району), коли він їх приймав? На ту тисячу га землі, яка є вийде по 10 соток. Вартість виготовлення документації незалежно від розміру ділянки біля 3 тис.грн. Якщо давати дозвіл всім на 2 га, хто скоріше виготовить документацію: простий селянин з нашого села чи високопосадовець, наприклад з Києва, якщо він правоохоронець, юрист чи бізнесмен?.... З ЧИМ ЗАЛИШИТЬСЯ СЕЛЯНИН? Як завжди? Ні грошей, ні землі... То кого ми обманюємо п.Здебський?

не байдужий
2020-02-23 15:09:50

Хочу звернутись до ПОВАЖНОЇ нашої Галини Григорівни Симчишиної до вас звертаються ваші колеги які працювали чи працюють на освітянській ниві які учать наших дітей бути людяними порядними справедливими чесними як по відношенню до себе так і до інших ВАСзапитують коректно зповагою до вас і відповідно чекають що ви їм тай іншим дасте відповіть люди ж читають ці коментарі і кожний собі висновки робить сам Чи не має що відповісти своїм колєгам ПОВАЖНА ви наша Галина Григорівна

Уважний читач
2020-02-23 12:38:13

Читаючи коментарі, проймаюсь гордістю за позицію небайдужих до долі нашої Старосинявщини. Нарешті чути голос чесних та справедливі закиди в сторону лукавих та зажерливих односельців. Не бійтеся висловлюватись через Інтернет. Це на сьогодні дуже потужний засіб об"єднання однодумців. Шкода , що не було такої активної дискусії перед виборами депутатського корпусу ОТГ. Впевнений, що різні Дроздовські та іже з ними були б далекі до прийняття доленосних рішень у районі.

Журба
2020-02-23 02:03:47

Я сама вчитель. На пенсіїї. Дуже добре знаю освітянку Галину Григорівну Симчишину. Була дуже доброї думки про неї. Але тепер до неї запитання. З ким Ви зв'язалися? Де Ваша гордість ділася? Ви пішли проти волі людей. Як Ви при зустрічі з учнями і колегами будети їм уві дивитися? Наскіль мені відомо Ви ще й голова депутатської комісії. Від Вас багвто залежить. Від прочитаного сон втратила. Задумайтесь. Подумайте про доброту,гуманність,виваженість,толерантність... Прикро!!!???

Антоніна
2020-02-23 00:40:42

Підказкажителям Аампільської бувшої сільської ради тим хто написав заяви на виділенн земелної ділянки. Пам'ятайте доля ваших заяв залежить від трійки (Валентин Дроздовський, Наталія Дзюба, Віктор Сосняк). Головну роль відіграє Сосняк, навпроти кого він вкаже проставити крапки, за тих і буде проголосовано депутатами. Договорняк. Сосняку вже добре відомо,запитуйте. Не дрімайте бо буде пізно.

Анонімний
2020-02-22 23:11:29

Представлення відбуватиметься в великому залі адмінбудинку. Мається на увазі голови райдержадміністрації. Це особливий випадок. Від якого залежатиме пожальший розподіл землі. Це стосується і остальних жителів сіл тому, що я впевнена перед більшістю не не буде проставлена крапка і депутати не підтримають.

Анонімний
2020-02-22 22:58:25

Пропозиція усім тим хто писав заяви на виділення землі по 2 га. В понеділок до адмінбудинку (24 лютого) буде представлення новопризначеного голови райдержадміністрації Вікарської Н.М. Буде прдставник Хмельницької ОДА, телебачення. Початок орієнтовно 10-11 година. Особливо стосується обділених афганців, учасників АТО, чорнобильців. Мешканців сіл Нова Синявка, Івки, Мисюрівка, Травневе, Плявка, Карпівці, Залісся, Подоляни де вже землі прибрали від тих кому в першу чергу припадало. НЕ ПРОСПИ НАРОДЕ. Ваше діло праве. НІХТО КРІМ ВАС!

Бенефіс
2020-02-22 22:34:00

Корумповану гільдію з земельних питань, як усім відомо очолюють два монстра; Наталія Дзюба, Валентин Дроздовський. Ад'ютантом у них Віталій Дроздовський не дарма. Нп костях Залісьчан грабанув чимало землі. З цієї мелодрами лоханувся Валентин, пішов на поводу Дзюби,а за ним і решта депутатів. Дзюба заявляє про те,що на поотязі 20 років ховала цю землю від людей, тепер шо кому попало віддати. Так не буде. І тут її варта запрацювала. А ........... з з мозолястими руками, якщо будети мовчати то гандзилити шайка бритоголових і надалі буде вас. Адміністраторе, якщо будети видаляти наші правдиві коментарі то будемо вважати вас учасниками злочинного угрупування. Пані Н. Дзюба Ваш записник з "чорними"справами знаходиться в надійних руках. Дочікується завершення кульмінації. 4 березня сесія по земельних питаннях сіл Адампіль, Липки, Перекора громадо не проспіть,як по Заліссі і Подолянах від вас залежить- ваша земля чи шахраїв.

Лучинський Р.П.
2020-02-22 09:25:17

Що за дурня з приводу написання повторних заяв про надання земельних ділянок? Навіщо приймати тисячі заяв, якщо немає стільки землі? Всерівно будуть відмови, тоді навіщо нагнітати ситуацію? Чи пан Здебський хоче бути "білим і пухнастим"?

Щирань віктор володимирович
2020-02-21 20:08:16

Сьогодні був на прийомі у селищного голови по питаню землі сам учасник бойових дій афгана отримав конкретну внятну відповідь пока задоволений чекаю сесії