Хмельницька область, Хмельницький район

СЕЛИЩНИЙ ГОЛОВА ПРОВІВ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН

Дата: 24.01.2020 15:19

У селищній раді відбувся прийом громадян, який провів селищний голова Віталій Здебський. На прийомі побувало 4 жителів громади, які зверталися із актуальними питаннями сьогодення та особистими питаннями:

• від жителів с.Олексіївка звернувся депутат селищної ради Анатолій Савчук з питанням допомоги в організації рбіт із розчистки вулиць Островського, Набережної, Кірова від чагарників, які перешкоджають електроживленню будинків; обговорено процес виконання робіт із керівником відокремленого структурного підрозділу АТ «Хмельницькобленерго» (Старосинявський РЕМ) Олегом Чернишом;
  • звернулася жителька с.Липки, багатодітна мати, яка порушила питання виділення ділянки землі для ведення особистого селянсько-фермерського господарства та оформлення її у приватну власність; роз’яснено питання, направлено до реагування у відділ земельних відносин виконкому селищної ради;
  • жителька вул.Толстого,11 смт Стара Синява зверталася із особистим проханням допомогти замінити старі двері квартири у старому будинку на нові.

Усі інші питання стосувалися безкоштовної передачі у приватну власність 2 га землі жителям громади, оформлення документації, на що було відразу надано роз’яснення.

У роботі прийому взяли участь: депутат селищної ради Анатолій Савчук, перший заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Андрій Карпушин, керуюча справами апарату селищної ради Оксана Бондарчук, начальник відділу земельних відносин виконкому селищної ради Наталія Дзюба.

Відділ організаційно-кадрової роботи

апарату селищної ради.