Хмельницька область, Хмельницький район

ДОПОМОГЛИ ОТРИМАТИ ДОТАЦІЇ ЗА МОЛОДНЯК

Дата: 20.01.2020 16:03

Протягом 2019  відділом економічного розвитку, торгівлі та інвестицій виконкому селищної ради, в.о. старостами сіл та діловодами населенню громади, яке утримує молодняк ВРХ, надана грунтовна допомога в оформлені дотацій згідно Постанови КМУ від 07 лютого 2018 року №107 (із змінами, затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 30 січня 2019 р. № 110).

Дотація нараховувалася на безповоротній основі за утримання зареєстрованого молодняка ВРХ до 13-ти місячного віку, який народився у господарствах фізичних осіб.

Відділом економічного розвитку, торгівлі та інвестицій виконкому селищної ради протягом    2019 року підготовлено та упорядковано 804 пакети документів на отримання дотацій в сумі два мільйони 591 тисяч. 400 грн., всього ВРХ молодняка – 1606 голів; документи передано в Департамент агропромислового розвитку м.Хмельницький.

Відділ економічного розвитку, торгівлі та інвестицій

виконкому селищної ради.