Хмельницька область, Хмельницький район

ВІДБУВСЯ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН

Дата: 17.01.2020 15:25

У селищній раді відбувся прийом громадян, який провели селищний голова Віталій Здебський та перший заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Андрій Карпушин. На прийомі побувало 11 жителів громади, які зверталися із актуальними питаннями сьогодення та особистими питаннями:

• жителька с.Іванковець вул.Островського звернулася надати роз’яснення щодо планування вуличної дороги та розглянути можливість проведення ямкового ремонту цієї ділянки дороги; проблему зафіксовано і направлено для проведення обстеження у відділ ДБАІ;
  • звернулася жителька с.Цимбалівка, яка порушила питання виділення кожному жителю села по 2 га землі для ведення особистого селянсько-фермерського господарства та для вчителів; роз’яснено питання, направлено до реагування у відділ земельних відносин виконкому селищної ради;
  • жителька с.Іванківці порушувала питання ремонту сільського клубу та забезпечення меблями (лавками): обговорено питання, пропозиції направлено до відділу культури, національностей, релігій та туризму виконкому селищної ради;
  • жителька с.Щербані, багатодітна мати, зверталася з приводу роз’яснення щодо оформлення 2 га землі у приватну власність; надано роз’яснення; питання направлено до відділу земельних відносин.

Усі інші питання стосувалися безкоштовної передачі у приватну власність 2 га землі учасникам АТО, афганцям, жителям громади, оформлення документації, на що було відразу надано роз’яснення.

У роботі прийому взяли участь: керуюча справами апарату селищної ради Оксана Бондарчук, начальник юридичного відділу апарату селищної ради Ігор Шевчук; начальник відділу земельних відносин виконкому селищної ради Наталія Дзюба.

Відділ організаційно-кадрової роботи

апарату селищної ради.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)