ПРАЦЮВАЛА АДМІНКОМІСІЯ

Дата: 02.01.2020 10:31

У селищній раді  відбулося засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті Старосинявської селищної ради. Голова адмінкомісії Андрій Карпушин відкрив засідання, на яке прибуло 7 членів комісії із 11.

Комісія розглянула 6  протоколів про адміністративне правопорушення, складених працівниками  Старосинявського відділення поліції Старокостянтинівського ВП ГУНП та Голосіївською районною державною адміністрацією в м.Києві щодо порушення жителем с.Заставці правил благоустрою. Правопорушення в основному стосувалися порушень правил благоустрою на території громади та м.Києва, сприяння неповнолітньому у вживанні спиртних напоїв та перебування на робочому місці в нетверезому стані.

Члени адмінкомісії внесли свої пропозиції, які головуючий поставив на голосування. Складено 4 постанови про адміністративні правопорушення та дано два попередження. Загальна  сума  штрафів склала близько 1300 грн.

Прес-служба ОТГ.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)