Хмельницька область, Хмельницький район

РОЗГЛЯНУЛИ ЗАЯВИ І НАДАЛИ ДОПОМОГУ

Дата: 24.12.2019 15:02

У селищній раді відбулось засідання комісії з надання одноразової матеріальної допомоги, яке провела заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Світлана Лакуста. На засіданні було розглянуто 7 заяв учасників АТО та ООС на сході України, про надання допомоги у зв’язку із важким матеріальним становищем на суму 3,5 тис. грн., а також рекомендовано винести на сесію селищної ради питання про надання одноразової матеріальної допомоги дружині учасника АТО та ООС Дзюбі Юлії .

На сесії підтримано рекомендації комісії і надано допомогу на поховання її чоловіка Дзюби Андрія Петровича в сумі 10 тис. грн. згідно Програми діяльності громадської організації "Старосинявська спілка учасників  АТО"  на 2016-2019 роки. На комісії розглянуто 87 заяв та призначено одноразову матеріальну грошову допомогу  на лікування із селищного бюджету під програму «Турбота» Старосинявської селищної ради на 2018-2020  роки в сумі 100 тис. грн.

Комісія з надання одноразової матеріальної допомоги.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)