У рамках Всеукраїнського тижня права та Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» у читальному залі Старосинявської центральної районної бібліотеки відбулась година права «Насильство в сім’ї – сучасний прояв рабства» з учнями 10-х класів Старосинявського НВК.

Фото без опису

Цікаві змістовні виступи та роз’яснення підготували учасники заходу: Світлана Лакуста, заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради, яка детально розповіла про проведені заходи та акції селищною радою в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» та поінформувала, що в селищній раді є відповідальний спеціаліст, який проводить роботу з прийому та реєстрації заяв і повідомлень про вчинення насильства, координації заходів реагування на факти вчинення насильства, надання допомоги і захисту постраждалим особам; в рамках Всеукраїнського тижня права виступила із презентацією Оксана Бондарчук, керуюча справами апарату селищної ради, яка зупинилася на основах правової діяльності ОТГ – документи та факти, реалізація реальних справ. Поділилися корисною інформацією: Оксана Ліщишина, заступник голови районної державної адміністрації; Оксана Коцуконь, головний спеціаліст відділу «Летичівське бюро правової допомоги» Хмельницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги; Аліна Євтух, поліцейський Старосинявського відділу поліції; Антоніна Кирилевич, відповідальна особа по насильству управління соціального захисту населення; Людмила Гарник, провідний фахівець з профорієнтації Старосинявської районної філії Хмельницького обласного центру зайнятості; Людмила Поліщук, фахівець соціальної роботи Старосинявського центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді Старосинявської селищної ради; Катерина Остраниця, вчитель Старосинявського НВК.

У своїх виступах та консультація представники влади та провідні фахівці відповідних установ обговорили тему насильства, як глобальну загрозу здоров’я людей та як у правовому полі вирішувати дану проблему. Ведуча заходу Наталія Данілкович запропонувала учасникам переглянути відеоролики «Булінг» та «Протидія жорстокості та насильства серед підлітків» і зачитала пам’ятку «Стоп насильству!».

На завершення заходу учні переглянули книжкову виставку «Я маю право».

Старосинявська ЦРБ.