Світла пам'ять… Низький уклін.

Дата: 12.12.2019 16:08

Вчора, 11 грудня, близько 22-ої години в зоні проведення Операції об’єднаних сил загинув військовий - наш земляк зі Старої Синяви Андрій Петрович Дзюба, 1993 року народження.

За інформацією голови громадської організації «Старосинявської спілки учасників АТО» Віталія Бакуна, військовий служив у 128-ій окремій гірсько-штурмовій бригаді. Загинув під час виконання службових обов’язків поблизу Новотроєцького Донецької області. У Андрія залишилася дружина та донька, якій немає ще року.

Захисника привезуть на Старосинявщину завтра – 13 грудня, похорон відбудеться у суботу 14 грудня.

Старосинявська об’єднана територіальна громада висловлює співчуття рідним та близьким Героя. Прийміть від усієї громади слова подяки за те, що виховали патріота України і нехай Господь Бог допомагає вам перенести цю важку біль втрати близької людини.

Він наш герой і пам’ять про нього вічна!

Фото «Газета Є»

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)