ОДНІ ІЗ КРАЩИХ «Калинових мелодій оркестрів» ХМЕЛЬНИЧЧИНИ

Дата: 20.11.2019 15:47

У Хмельницькому обласному науково-методичному центрі культури і мистецтва  проходив традиційний огляд-конкурс аматорських ансамблів та оркестрів народних інструментів. Оркестр народних інструментів Старосинявської дитячої музичної школи отримав диплом ІІ ступеня і продемонстрував високу виконавську творчу майстерність.

Конкурс проводиться з 2007 року та збирає кращі аматорські колективи практично з усіх районів Хмельниччини. Цьогорічний захід не став виключенням – у ньому взяли участь 18 творчих колективів.

Впродовж трьох годин лунали мелодії у виконанні оркестрів народних інструментів, даруючи слухачам незабутні враження. Кожен колектив виконував  два різнохарактерні твори. Це дало можливість журі краще познайомитися з виконавцями та компетентно оцінити виступи учасників.

Оркестри і ансамблі продемонстрували досить високий виконавський рівень. Журі, під керівництвом Ігора Галкіна – викладача та керівника оркестру народних інструментів Хмельницького музичного коледжу ім. В.Заремби,   по особливому  відмітило виступ народного аматорського ансамблю «Калинова рапсодія» Дунаєвецької ДШМ (керівник – Дмитро Фурман), який отримав  спеціальний приз – «Гран-Прі». Варто відмітити колектив -  оркестр народних інструментів Старосинявської ДМШ (керівник – Сергій Кучер, диплом ІІ ст.), який виконав програму конкурсного виступу оркестру народних інструментів:

• Поль Моріа «Менует»,
  • композицію групи Deep Purple (Діп Пьорпл) ‘’Smoke on the Water’’ (Дим над водою) в аранжуванні Сергія Кучера.

Оригінальні виступи були:

• колектив «Експромт» Писарівської ДМШ (керівник – Валентина Блаженець, диплом І ст.),
  • народний аматорський колектив «Князі України» Кам’янець-Подільської ДШМ ім. Ф. Ганіцького (керівники – Раїса і Олена Горченко, диплом І ст.),
  • народні музики Волочиського центру культури і дозвілля «Гармонія» ім. М. Чепелюка (керівник – Володимир Резнік, диплом І ст.),
  • народний аматорський ансамбль народної музики «Веретено» Красилівського центру культури і дозвілля «Перлина» (керівник – Олександр Микульський, диплом І ст.).

Загалом же, конкурс продемонстрував гарну виконавську майстерність учасників колективів, творчий підхід керівників колективів до підбору  репертуару, участь у колективах та ансамблях народних інструментів молоді.

Відділ культури, національностей та релігій

виконкому селищної ради.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)