Фото без описуУ першу неділю листопада країна вшановує соціальних працівників - людей, на яких покладена дуже відповідальна і почесна місія. У залі районного Будинку культури відбулися урочисті заходи з нагоди професійного свята. Вітали працівників соціальної сфери від органів самоврядування – Старосинявської ОТГ, районної ради, райдержадміністрації, представники колективів та артисти районного Будинку культури, творча молодь краю.

На сьогодні соціальна робота стала частиною політики держави. До спеціалістів установ соціальної сфери висуваються дуже високі вимоги. І в чому б не полягала їхня робота, основна мета діяльності - допомога людям. А головна риса характеру – людяність.

Ведучі заходу Ганна Бортник та Ірина Швець говорили: «Ваша праця сповнена гуманізму, милосердя, тепла. Усі ви небайдужі до людських проблем, завжди відкриті для спілкування з тими, хто потребує допомоги.

Ветерани війни і праці, громадяни похилого віку, інваліди потребують особливої уваги та турботи з боку держави. Завдяки органам державної виконавчої влади, органам місцевого самоврядування і завдяки тим хто займається повсякденням цих людей, зокрема:

• Управління пенсійного фонду в Україні,
  • Управління праці та соціального захисту населення,
  • Територіального центру обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян,
  • Районного центру зайнятості,
  • Новосинявського будинку інтернату для одиноких людей похилого віку та інвалідів,
  • Районного центру реабілітації дітей інвалідів «Надія»,
  • Районного центру для сім’ї, дітей та молоді,
  • Фонду соціального страхування від тимчасової втрати працездатності,
  • Фонду соціального страхування.

Щирі вітання адресувала присутнім заступник селищного голови Світлана Лакуста. Передала вітання від селищного голови Віталія Здебського, побажала міцного здоров’я, миру, подякувала за таку відповідальну та важливу ланку роботи, яку щодень доводиться виконувати працівникам соціальної сфери. Світлана Віталіївна нагородила грамотами селищної ради:

• Білик Любов Анатоліївну, соціального робітника с.Паплинці Старосинявського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг);
  • Гарник Людмилу Іванівну, провідного фахівця з профорієнтації відділу надання соціальних послуг Старосинявської районної філії Хмельницького обласного центру зайнятості;
  • Козлика Олександра Віталійовича, головного спеціаліста служби у справах дітей Старосиняської райдержадміністрації;
  • Коцупей Олену Василівну головного спеціаліста – інформатора відділу прийому громадян відділу з питань праці, соціально- трудових відносин,надання не грошової допомоги та послуг управліня соціального захисту населення Старосинявської Райдержадміністрації;
  • Ліскову Людмилу Миколаївну, начальника відділу обробки прийому громадян управління соціального захисту населення Старосинявської районної державної Адміністрації;
  • Лісову Галину Володимирівну, соціального робітника с. Лисанівці Старосинявського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг),
  • Процишину Світлану Михайлівну, начальника відділу з питань праці, соціально-трудових відносин, надання не грошової допомоги та послуг управління соціального захисту населення Старосинявської районної державної адміністрації;
  • Чукань Валентину Йосипівну, соціального робітника с.Буглаї Старосинявського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг);
  • Чучіну Галину Дмитрівну, машиніста по пранню білизни Новосинявського будинку-інтернату для громадян похилого віку та інвалідів;
  • Шостацьку Ірину Володимирівну, директора центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Старосинявської селищної ради.

Зі святом привітали заступник голови районної державної адміністрації Оксана Ліщишина та голова районної ради Василь Олійник, які вручили спільні грамоти районної ради та райдержадміністрації працівникам.

Мелодійну пісню осіннього мотиву подарувала від творчої молоді краю учениця Старосинявської ДМШ Аннна Загра, зворушлива пісня «Чарівні жінки!» прозвучала у виконанні викладача Старосинявської ДМШ Павла Вікарського, мелодійні пісні дарували винуватцям події артисти РБК Зоя Ткачук, Ніла Лотишко, Анатолій Лотишко, Анатолій Бояренко.

Щирі вітання для усіх присутніх колег передала заступник директора Старосинявського територіально центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Лариса Демко.

Захід завершується словами:

«Нехай добро до вас щоднини прибуває, як струмінь чистої, джерельної води, хай зло далекими стежками обминає, а радість поруч йде в життя завжди.»

Низький вам уклін, шановні, за доброту, терпіння, щирість, любов до людей та співчуття. Ви робите потрібну і гуманну справу. Надії вам і віри, натхненної праці задля розквіту України на многії літа.»

КП «Старосинявський районний Будинок культури» селищної ради.