ГОЛОВА ГРОМАДИ ЗУСТРІВСЯ ІЗ ЖИТЕЛЯМИ ПИЛЯВИ

Дата: 23.10.2019 17:28

Під час зустрічі селищного голови із жителями с.Пилява відбулося активне обговорення питань сьогодення та способи вирішення актуальних проблем села.

Участь у зустрічі взяли секретар селищної ради Наталія Гарник, в.о. старости сіл Пилява, Олексіївка, Олександрівка, Миколаївка та Вишневе Любов Назаренко. Мешканці села спілкувалися із селищним головою про вирішення питань благоустрою на окремих вулицях Пиляви: освітлення, прокладання мережі водопроводу, ямкового ремонту дороги, яка веде до місцевого кладовища. Голова громади Віталій Здебський детально поінформував мешканців про реальні можливості вирішення цих питань, розповів про різні шляхи фінансування поставлених завдань.

Можливості селищного бюджету до кінця 2019 року обмежені, тому селищний голова зосереджує увагу на виконанні договорів соціального партнерства із керівниками агроформувань, так у співпраці із благодійною організацією БФ «Разом з КЕРНЕЛ» на вулиці Чорновола у Пиляві встановлятимуть 15 фонарів, у с.Олексіївка планується заміна труби для водопостачання, розглядатиметься питання висипання сільської дороги. Деякі ділянки сільських доріг не доцільно ремонтувати зараз, оскільки планується прокладання мереж водогону.

Мешканці обговорили із селищним головою питання організації дозвілля та розвитку молоді села, реалізації окремих творчих проектів, їх вартості, та роботу відділу культури. Запланували концертну програму на листопад 2019 року.

За матеріалами зустрічі з громадянами.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)