Фото без описуТепла сонячна погода сприяла проведенню змагань, що приурочені до Дня селища та Дня захисника України з волейболу, футболу та настільного тенісу, організовані відділом освіти, молоді, спорту, культури виконкому селищної ради, тренерами Старосинявської дитячо-юнацької школи.


Волейбол.

У турнірі Кубка з волейболу ім. Олександра Романенка взяло участь 6 команд: смт.Стара Синява, ДЮСШ, с.Нова Синявка, с.Суслівці Летичівського району, смт.Летичів, смт.Голосків.

  • І м. виборола команда - смт.Летичів;
  • ІІм. Посіла команда смт. Голосків;
  • ІІІм. – смт.Стара Синява.

Переможець отримав перехідний Кубок, який вручив селищний голова Віталій Здебський, грамотами Старосинявської ОТГ були нагороджені призери та учасники спортивного турніру.

Міні футбол.

На спортивному майданчику з штучним покриттям, який відкрили щойно в урочистій обстановці, відбулися матчі з міні футболу між командами смт.Стара Синява та смт.Летичів.

Ігри проходили у 2-х вікових групах: 2006р.н і молодші; І м. виборола команда із смт.Старої Синяви, а ІІм. – смт.Летичів.

У віковій групі 2009р.н. і молодші – Ім. –команда Летичів., ІІм. – Стара Синява.

Грамоти від селищної ради вручив начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури виконавчого комітету Старосинявської селищної ради Олександр Пузирук, а Вадим Муравський, представник благодійної організації БФ «Разом з КЕРНЕЛ», подарував юним футболістам солодощі.

Шахи.

У шаховому турнірі взяло участь 10 спортсменів.

У напруженій боротьбі перше місце завоював Дмитришин Петро із смт.Стара Синява, друге місце здобув Мельник Валерій із с.Нова Синявка, третє місце виборов Подолян Вадим із смт.Летичів.

Підсумки шахового турніру оголосив головний спеціаліст відділу освіти Петро Скригунець.

Секретар селищної ради Наталія Гарник привітала всіх учасників турніру з шахів і вручила переможцю та призерам грамоти селищної ради, а також грошову винагороду від селищного голови. Заохочувальними грамотами були відзначені ветерани шахової гри: Березюк Валентин із смт.Стара Синява та Циренов Юрій із смт.Летичів.

Велопробіг.

8 учасників велопробігу стартували від центральної площі Старої Синяви. Маршрут.смт.Стара Синява – мисюрівський ліс- смт.Стара Синява (центральна площа).

Велопробіг супроводжувала патрульна служба Старосинявського ВП Старокостянтинівського відділу поліції. Грамотами селищної ради та солодощами нагородили учасників велопробігу заступник селищного голови Світлана Лакуста, секретар селищної ради Наталія Гарник та начальник відділу освіти Олександр Пузирук.

Настільний теніс.

У приміщенні Старосинявською ДЮСШ відбувалися змагання з настільного тенісу. У дружній атмосфері проходив перебіг партій, спортсмени мали можливість продемонструвати свої уміння та навички, позмагатися у швидкості та вправності.

Теплі вітання зі святами адресували юним тенісистам: голова громади Віталій Здебський, котрий вручив грамоти селищної ради та солодощі; начальник відділу освіти Олександр Пузирук та директор Старосинявської ДЮСШ Любов Пікульська.

Дружня атмосфера панувала під час проведення усіх спортивних заходів.

Старосинявська селищна рада дякує помічнику народного депутата України Віктора Бондаря Віталію Іваневичу, БФ "Разом з КЕРНЕЛ" та всім тренерам ДЮСШ, учителям фізичної культури та допризовної підготовки, відділу освіти, молоді, спорту, культури виконкому селищної ради за організацію змагань.


Фото без описуФото без опису