Старосинявська об’єднана територіальна громада сьогодні провела акцію «Я люблю Стару Синяву!», присвячену Дню селища, 476-й річниці містечка. Працівники селищної ради разом із працівниками культури, центральної бібліотеки та комунального підприємства «Старосинявський комунгосп» висадили в центрі містечка Стара Синява 180 кущів хризантем – багаторічних осінніх квітів різноманітних кольорів.

Квіти було закуплено за власні кошти селищного голови, заступників, керівників структурних підрозділів та комунальних підприємств селищної ради.

Під час засідання оргкомітету було прийнято спільне рішення щодо організації даної акції та її проведення. Зробити центр селища квітучим, святковим та кольоровим, щоби підняти всім мешканцям настрій – так вирішили одноголосно. Реалізація акції «Я люблю Стару Синяву!» стала можлива завдяки спільній праці: селищного голови Віталія Здебського, заступників селищного голови Андрія Карпушина та Світлани Лакусти, секретаря селищної ради Наталії Гарник, керуючого справами апарату Оксани Бондарчук, керівників структурних підрозділів селищної ради – Богдана Німця, Олександра Пузирука, Мирослави Кузьмич, Надії Синькович, Петра Постернака, Олега Ніколайця, Віталія Куцоконя, Наталії Куцоконь, Ганни Окоманчук, Ігоря Шевчука, Любові Яцишиної, Наталії Дзюби ; керівників комунальних підприємств та установ селищної ради – Віталія Макогонського, Надії Ананьєвої, Петра Чорного, Дмитра Довгалюка, Ігоря Федорчука, Валентина Матіяша, начальника Старосинявського РС ГУНСУ в Хмельницькій області - Мирослава Явдощука та спеціалістів селищної ради, працівників культури, бібліотеки, комунгоспу, які приклали максимум зусиль для висадки кущів квітів.

Шановні мешканці Старої Синяви! Прохання бути взаємно ввічливими і цінувати особистий вклад кожного у розвиток селища, оберігати те, що зроблене для вашого блага, адже ми всі живемо в одному домі.

Просимо відразу повідомляти про випадки шкоди благоустрою селища. Для любителів «тихого квіткового полювання» додатково інформуємо про охорону території центру селища – встановлено  камери відеоспостереження.

Цінуймо працю один одного!

Старосинявська селищна рада  щиро дякує  родині Григор із с.Заставець за клопітку працю, що ціле літо вирощували такі чудові квіти, якими зараз прикрашено центр селища. Дякуємо за участь в акції та підтримку!

Учасники акції.