Хмельницька область, Хмельницький район

Я ЛЮБЛЮ СТАРУ СИНЯВУ!

Дата: 11.10.2019 17:35

Старосинявська об’єднана територіальна громада сьогодні провела акцію «Я люблю Стару Синяву!», присвячену Дню селища, 476-й річниці містечка. Працівники селищної ради разом із працівниками культури, центральної бібліотеки та комунального підприємства «Старосинявський комунгосп» висадили в центрі містечка Стара Синява 180 кущів хризантем – багаторічних осінніх квітів різноманітних кольорів.

Квіти було закуплено за власні кошти селищного голови, заступників, керівників структурних підрозділів та комунальних підприємств селищної ради.

Під час засідання оргкомітету було прийнято спільне рішення щодо організації даної акції та її проведення. Зробити центр селища квітучим, святковим та кольоровим, щоби підняти всім мешканцям настрій – так вирішили одноголосно. Реалізація акції «Я люблю Стару Синяву!» стала можлива завдяки спільній праці: селищного голови Віталія Здебського, заступників селищного голови Андрія Карпушина та Світлани Лакусти, секретаря селищної ради Наталії Гарник, керуючого справами апарату Оксани Бондарчук, керівників структурних підрозділів селищної ради – Богдана Німця, Олександра Пузирука, Мирослави Кузьмич, Надії Синькович, Петра Постернака, Олега Ніколайця, Віталія Куцоконя, Наталії Куцоконь, Ганни Окоманчук, Ігоря Шевчука, Любові Яцишиної, Наталії Дзюби ; керівників комунальних підприємств та установ селищної ради – Віталія Макогонського, Надії Ананьєвої, Петра Чорного, Дмитра Довгалюка, Ігоря Федорчука, Валентина Матіяша, начальника Старосинявського РС ГУНСУ в Хмельницькій області - Мирослава Явдощука та спеціалістів селищної ради, працівників культури, бібліотеки, комунгоспу, які приклали максимум зусиль для висадки кущів квітів.

Шановні мешканці Старої Синяви! Прохання бути взаємно ввічливими і цінувати особистий вклад кожного у розвиток селища, оберігати те, що зроблене для вашого блага, адже ми всі живемо в одному домі.

Просимо відразу повідомляти про випадки шкоди благоустрою селища. Для любителів «тихого квіткового полювання» додатково інформуємо про охорону території центру селища – встановлено  камери відеоспостереження.

Цінуймо працю один одного!

Старосинявська селищна рада  щиро дякує  родині Григор із с.Заставець за клопітку працю, що ціле літо вирощували такі чудові квіти, якими зараз прикрашено центр селища. Дякуємо за участь в акції та підтримку!

Учасники акції.

Коментарі:

Люблю свій край)))))
2019-11-08 15:26:02

Дуже гарно, але як бути далі відаленим селах громади....де люди не мають нормальних доріг і добираються до району хто як може і чим може....тому що пасажирські перевезення там відсутні...Ось так краса в селах ваших шановна громада

В. Іванович
2019-10-17 18:01:21

Морська хвиля позитивних емоцій! Дівчата молодці!

Людмила В.
2019-10-16 17:02:34

Знаходжуся за кордоном багато років. Постійно слідкую за новинами з рідної сторони, тільки завдяки людям, які наповнюють цей сайт. Дякую особливо за розвиток голові Здебському Віталію. Сайт чудовий, висвітлено грамотно, оперативно, з аргументами і фактами також професійно оформлено, що ще кілька років назад навіть четвертої частини такого діла не було і близько зроблено в Синяві. Прикро, що знаходяться такі «Злі чи Добрі Бандерівці», яким спочатку неугодні депутати, а це вже стали неугодні професіонали відділу. Скільки безграмотності та агресії в цих коментарях… Ще й анонімно. Люди, перестаньте нести бруд один на одного, навчіться поважати і розуміти спочатку себе, а потім інших. Мені дуже дорога рідна сторона. Дякую тим, хто шле вісточку нашій діаспорі. Дякую за вашу титанічну роботу!

Злий Бандерівець
2019-10-16 09:12:19

Керівництво громади, зокрема Здебський В.Е. - фахівець та господарник , якого знаю багато років по спільній роботі. Попри усі негаразди у країні, видно реальні результати його роботи в районі. Коментарі, по-моєму , стосуються інших працівників-хто безграмотно готує інформації про виконану роботу.

Небайдужий громадянин
2019-10-15 12:45:05

Сидить такего і довбе коменти від нєчего дєлать. Я тоже небайдужий, то радуюся за квіточнйи центр Синяви. МАЛАДЦІ!

Депутат
2019-10-15 12:41:02

Як немає до чого вчіпитися, то чіпляються до пилини, не бачачи в своєму оці бадилини. Вибачаюся, на жаль. Висловляю свою думку. Акція дуже ефективна, років 20 такої не бачив. Свято - гарне!

Небайдужий громадянин
2019-10-15 10:37:55

Дивуюсь репліці Володі І. По-моєму, у попередньому коментарі не було жодних претензій до особистості та ділових якостей Здебського В.Е., а були лишень конструктивні зауваження щодо грамотного висвітлення гарної роботи. Не підмінюйте поняття!

Володя І.
2019-10-14 19:41:59

Молодці! Акція вражаюча! Дівчата в селищній найкращі. А всі подібні вислови можуть писати такі , що самі нічого не зробили, рука об руку не втерли і заздрять Здебському аж зубами скрегочуть. Гарні дівчата - суперово!

Уважний читач
2019-10-14 12:33:12

Гарний сайт та актуальне і змістовне наповнення. Але... Залучайте до редагування інформації, що публікується, фахівців, оскільки, наприклад "скриті камери" замість "прихованих" ріжуть слух і залишають неоднозначне враження про рівень дописувачів. Даруйте за зауваження.