Вітання селищного голови з нагоди Дня селища Старої Синяви

Дата: 11.10.2019 17:36

Дорогі старосинявці! Адресую вам щирі  вітання з нагоди Дня селища Старої Синяви, якій  14 жовтня 2019 року виповнюється 476 років з дня отримання селищем Магдебурзького права. День містечка – завжди хвилююча подія. Це свято улюблене і шановане всіма жителями Старосинявської громади, бо ми з вами тут живемо. Його святкує кожен, хто вважає наше славне  селище своєю рідною домівкою: хто народився і виріс тут, хто приїхав і залишився назавжди…

Найбільша гордість  Старої Синяви – це, звичайно, її жителі. Саме завдяки вашим рукам творилася унікальна спадщина містечка, його історія. Завдяки вашій наполегливості та самовідданості продовжує розвиватися сучасна громада.

Ми любимо наше містечко, пишаємось його славною  історією, прагнемо для нього європейського майбутнього і крок за кроком  працюємо в сучасних умовах децентралізації: нам вдалося реалізувати більше 40 інфраструктурних проектів у селах громади, а це освітлення, будівництво мереж водогонів, свердловин, капітальний ремонт окремих приміщень соціальної сфери, європроекти та нові справи на розвиток громади за співпраці інвесторів. Ми й надалі будемо розбудовувати наше  селище і робити його ще більш красивим та затишним. Вірю, що спільними зусиллями, ми досягнемо цієї мети.

Вітаючи вас, дорогі старосинявці, з Днем селища від імені селищної ради, виконавчого комітету, депутатського корпусу та від себе особисто дякую всім мешканцям,  які небайдужі до долі рідного містечка, та щиро бажаю вам міцного здоров’я, миру, родинного щастя, благополуччя і здійснення найзаповітніших мрій. Божого вам благословення та нових звершень.

Нехай зростає та процвітає наше улюблене селище! Хай щастя, любов і достаток живуть на кожній його вулиці, у кожному домі, в кожній родині, об’єднуючи всіх нас у згуртовану і дружну громаду.

Зі святом вас! З Днем народження, рідне містечко Стара Синява!

З повагою, селищний голова Віталій Здебський.