Сьогодні у селищній раді  відбулося засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті Старосинявської селищної ради.

Голова адмінкомісії Андрій Карпушин відкрив засідання, на яке прибуло 8 членів комісії із 11. Комісія розглянула 12 протоколів про адміністративне правопорушення, складених працівниками  Старосинявського відділення поліції Старокостянтинівського ВП ГУНП та Голосіївською районною державною адміністрацією в м.Києві щодо порушення жителем с.Заставці правил благоустрою (повторно).

Фото без опису

Один протокол за ст. 156 «Порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами» у с.Паплинці, розглядався випадок порушення працівником підприємства (організації) торгівлі або громадського харчування правил торгівлі пивом (крім безалкогольного), алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами, а саме: торгівля пивом (крім безалкогольного), алкогольними, слабоалкогольними напоями або тютюновими виробами в приміщеннях або на територіях, заборонених законом, або в інших місцях, визначених рішенням відповідного органу місцевого самоврядування, як таких, де роздрібна торгівля пивом (крім безалкогольного), алкогольними, слабоалкогольними напоями або тютюновими виробами заборонена, а так само торгівля пивом (крім безалкогольного), алкогольними, слабоалкогольними напоями або тютюновими виробами через торгові автомати чи неповнолітніми особами, а також продаж пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв або тютюнових виробів особі, яка не досягла 18 років, або продаж тютюнових виробів в упаковках, що містять менш як 20 сигарет або цигарок, чи поштучно (крім сигар), тягне за собою накладення штрафу від тридцяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, (1700 – 6800 грн.).

Члени адмінкомісії заслухали інформацію присутніх на комісії правопорушників, внесли свої пропозиції, які головуючий поставив на голосування. Складено 12 постанов про адміністративні правопорушення. Загальна  сума  штрафів склала близько 2500 грн.

За матеріалами адмінкомісії.