Фото без описуСтартував у Старосинявській громаді новий творчий проект газети «Хмельниччина». Обласна масова газета «Хмельниччина» реалізує власний проект під назвою «Народні ремесла». Його мета: зібрати у кожному районі і поширити весь досвід, принаймні у його найбільш яскравих і результативних проявах занять народними ремеслами.

На базі Старосинявської центральної районної бібліотеки відбулося засідання за круглим столом, яке відвідав головний редактор газети «Хмельниччина» Іван Михайлович Федоров. Завдяки зусиллям бібліотекарів на засідання круглого столу прибули майстрині із Старої Синяви: Марія Миколаївна Макаровська, Людмила Сергіївна Гурина, Лілія Андріївна Скрипник, Ніна Павлівна Метр, Марина Степанівна Канівська, Ірина Сергіївна Шпак. Усі учасники засідання принесли із собою свої витвори, тож була змога не лише послухати розповіді майстринь, а й полюбуватися їхніми роботами. Розмова за круглим столом з умільцями народних ремесел Старосинявщини показала, що люди, які займаються тим чи іншим народним ремеслом, - це цікаві особистості, приємні у спілкуванні, викликають захоплення своїм внутрішнім світом, світоглядом, а найбільше – великою любов’ю до народного прикладного мистецтва.

Детальнішу інформацію про зустріч можна прочитати на сторінках газети «Хмельниччина».

Старосинявська ЦРБ.