Акція «Виміряй свій тиск – скажи інфаркту НІ!!!»

Дата: 23.09.2019 13:16

27 вересня 2019 року буде проведена акція «Виміряй свій тиск – скажи інфаркту НІ !!!», приурочена до Всесвітнього дня серця, що відмічається 29 вересня, з метою привернути увагу жителів громади Старосинявської ОТГ до необхідності профілактики серцево-судинних захворювань та наслідків, які може спричинити несвоєчасне звернення за медичною допомогою.

В день проведення акції у вестибюлі КНП «Старосинявський ЦПМСД» всім бажаючим буде вимірюватися артеріальний тиск, визначення ризику серцево-судинних захворювань, визначення індексу маси тіла, проводитиметься роз’яснювальна робота, при потребі запис ЕКГ та консультація сімейного лікаря, будуть надані інформаційно – просвітницькі матеріали.

Рекомендуємо: регулярно відвідуйте свого терапевта чи сімейного лікаря, з яким підписали декларацію, та вчасно проходьте профілактичні скринінги. За необхідності ваш лікар може призначити тест на тропоніни.

Ми будемо раді допомогти зберегти ваше здоров’я.

КНП «Старосинявський ЦПМСД»

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)