Фото без описуКомунальним підприємством селищної ради «Старосинявський центральний водоканал №1» організовано співпрацю щодо проведення проб питної води у Старій Синяві.

Старокостянтинівський міськміжрайонний відділ лабораторних досліджень ДУ ,,Хмельницький обласний лабораторний центр ДСЕС України” провів санітарно-хімічні та мікробіологічні дослідження води питної з водопровідної мережі КП „Старосинявський центральний водоканал №1” відповідно до „Плану моніторингових досліджень об’єктів навколишнього середовища, лікувально-профілактичних закладів, загальноосвітніх та дитячих навчальних закладів, закладів соціального забезпечення на 2019 рік, що проводяться Старокостянтинівським міськміжрайонним відділом лабораторних досліджень ДУ ,,Хмельницький обласний лабораторний центр МОЗ України” на території Старосинявської об'єднаної територіальної громади Старосинявського району Хмельницької області”, погодженого селищним головою Старосинявської селищної ради В.Здебським.

Відібрана проба питної води з водопровідної мережі по вул. Матросова, 22 в смт. Стара Синява відповідає вимогам ДСанПіН 2.2.4-171-10 „Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною” по мікробіологічних та всіх досліджених органолептичних, фізико–хімічних та фізіологічних (повноцінності мінерального складу) показниках. (Заскановані документи додаються).

КП «Старосинявський ЦВК №1»