НА ВАТУТІНА ЛІКВІДОВАНО ПРОРИВ

Дата: 06.08.2019 17:13

Найчастіше відбуваються прориви мереж старого водопроводу на вулиці Ватутіна у смт Стара Синява. Черговий прорив мереж водопроводу на вулиці Ватутіна був оперативно ліквідований працівниками КП «Старосинявський центральний водоканал №1», які виїхали на об’єкт. Керівник КП «Старосинявський ЦВК №1» Валентин Матіяш організував робочу бригаду та техніку для ліквідації наслідків прориву. Роботи тривали близько трьох годин у зв’язку із значними обсягами виконання.

Прохання КП «Старосинявського ЦВК №1» до жителів селища оперативніше подавати заяви на індивідуальні підключення до мережі нового водогону. Для цього детальніше ознайомтеся з інформацією:

На замітку: (цей матеріал стане в пригоді, якщо бажаєте підключити домогосподарство до центральної мережі водопроводу)

Після отримання технічних умов необхідно:

1. виготовити проектну документацію та погодити її з КП “Старосинявський центральний водоканал №1”.;
  2. виконати роботи згідно з погодженою проектною документацією (прокладання мереж, встановлення вузлів обліку, тощо) без виконання безпосереднього підключення до водопровідно-каналізаційних мереж.
  3. отримати письмовий дозвіл від КП “Старосинявський центральний водоканал №1” на підключення.
  4. укласти договір з КП “Старосинявський центральний водоканал №1” про надання послуг централізованого водопостачання та водовідведення”.

КП «Старосинявський центральний водоканал №1».