З МЕТОЮ БЕЗПЕРЕБІЙНОГО ВОДОПОСТАЧАННЯ

Дата: 07.08.2019 13:08

У селі Пилявка розпочато переоснащення водогону власними силами працівників комунального підприємства селищної ради «Старосинявський центральний водоканал №1». Пилявка стала одним із перших населених пунктів громади, де згідно заявок жителів Старосинявська ОТГ розпочала будівництво водопроводу з використанням державної субвенції на розвиток інфраструктури населених пунктів, яка надійшла за сприянням народного депутата України Віктора Бондаря. У 2017 році уже селищна рада здійснила пуск води в мережі цього водопроводу; розпочалися індивідуальні підключення домогосподарств до мереж водопроводу. Наразі 50 домогосподарств підключено до мереж водогону.

До селищного голови звернулися жителі с.Пилявка під час прийому громадян у селищній раді налагодити безперебійне водопостачання в селі, оскільки виникли проблеми із подачею води з башти. Селищним головою Віталієм Здебським дано доручення керівнику водоканалу Валентину Матіяшу та підрядникам виконаних робіт перевірити мережу водопроводу в населеному пункті, визначити причини перебоїв із водопостачанням та ліквідувати проблему. Відразу власними силами працівників комунального підприємства селищної ради «Старосинявський центральний водоканал №1» було розпочато ряд технічних робіт з переоснащення водогону.

КП «Старосинявський ЦВК №1»