У СЕЛИЩНІЙ РАДІ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН ПРОХОДИВ РАЗОМ ІЗ ДІЛЬНИЧНИМИ ОФІЦЕРАМИ ПОЛІЦІЇ

Дата: 02.08.2019 13:42

У селищній раді відбувся прийом громадян, який провів селищний голова Віталій Здебський. Сьогодні на прийомі побувало 12 жителів громади, які зверталися до голови громади з проблемними питаннями сьогодення:

• вирішення питання щодо оформлення документації про право власності на земельну ділянку в с.Харківці;
  • безперебійне водопостачання населення у с.Пилявка (встановлення частотників регулювання тиску води);
  • обговорили шляхи врегулювання вивезення населенням твердих побутових відходів у встановленні для цього місця, оскільки створилося несанкціоноване сміттєзвалище неподалік вул.Толстого (біля місця вузькоколійки та старого резервуару для сільськогосподарських рідких речовин);
  • повторне звернення щодо оформлення права власності на 2 га земель для ведення особисто-селянського господарства с.Щербані родині військового;
  • врегулювання питання викидів побутових відходів на межу сусідки в с.Уласово-Русанівка, порушення правил благоустрою;
  • розприділення земель для оформлення права власності на 2 га для ведення особистого селянсько-фермерського господарства у с.Теліжинці;
  • ремонт криниці в с.Теліжинці;
  • висипання ділянки дороги в с.Залісся;
  • звернення щодо оформлення права власності на 2 га земель для ведення особисто-селянського господарства с.Липки, що є на сьогодні проблемним із виготовлення документації;
  • вирішення питання освітлення окремої ділянки вулиці Перемоги.

Доручено керівникам відділів та комунальних підприємств селищної ради вивчити поставлені питання, обґрунтувати та надати роз’яснення щодо їх вирішення; враховуючи економічне обґрунтування та виконати завдання.

Відділу земельних відносин підготувати проекти рішень на сесію селищної ради; КП «Старосинявський комунгосп» - організувати роботи із вивезення сміття та вивчення питання згідно Кодексу про адміністративні правопорушення щодо надання штрафів тим, хто навмисне планомірно засмічує території біля доріг, вулиць, парків, шкодить сусідам, викидаючи сміття на їхні городи; тому на прийомі громадян побували працівники поліції для подальшого реагування на скарги громадян – дільничні офіцери поліції, які покликані законом захищати інтереси громадян і в їх повноваженнях складати протоколи про адміністративні правопорушення – найменший штраф за засмічення та порушення Правил благоустрою на території Старосинявської селищної ради, затверджених сесією селищної ради, становить 340 грн.

У роботі прийому взяли участь: заступник начальника відділу земельних відносин Наталія Дзюба, керуючий справами апарату селищної ради Оксана Бондарчук; начальник сектору превенції Старосинявського ВП Віктор Попович, начальник юридичного відділу апарату селищної ради Ігор Шевчук; дільничний офіцер поліції, лейтенант поліції О.Коржик, дільничний офіцер поліції Старосинявського відділення поліції С.Хоменко.

Зверталися до селищного голови і з особистими питаннями, які вирішено в індивідуальному порядку.

Прес-служба ОТГ.

Коментарі:

Атовець
2019-08-02 22:43:35

Я звиртаюсь до голови від всіх атовців району. Кравчук брехун і агресор розкрав захопив більше 70 га землі в районі. А нам атошнікам що? Ганьба падлу! Хай обріхує менше людей. Він вже в Пасічні наколотив. Взяв автобус, людей наших обманув і завіз під приводом захисту за господарстов на площу в Хмельницький щоб ми захищали ше одного брихуна від сволоти. Користовує всіх людей які вірять його брихні. сам побив людей. Ганьба ! Розбиріться трохи з ним. Шо немає управи?