ПРОВЕЛИ РЕМОНТ СПІЛЬНИМИ ЗУСИЛЛЯМИ

Дата: 02.08.2019 13:02

Літня пора найсприятливіша для проведення ремонтних робіт із благоустрою. Гарний господар завжди використовує погожу днину для наведення ладу, тому у с.Пасічна об’єднали зусилля для проведення ремонтних робіт сільського Будинку культури, бібліотеки та частини приміщення музичної школи селищна рада і місцеве господарство ДП ДГ «Пасічна». Відділ культури, національностей, релігій та туризму виконкому селищної ради (керівник Богдан Німець) спрямував 20 банок фарби для фарбування приміщень. До спільної справи із благоустрою будівель соціальної сфери долучилося господарство – ДП ДГ «Пасічна»: було визначено працівників для проведення ремонтних робіт; у Пасічнянському СБК оновлено підлогу 15 кв.м. – встелено дошками; у місцевій бібліотеці і цьому ж СБК побілено приміщення назовні, реставровано сходи.

Селищною радою спрямовано також кошти для встановлення металоконструкцій над сходами Пасічнянської музичної школи – побудови піддашку над сходами; роботи розпочалися.

Старосинявська селищна рада висловлює щирі слова подяки директору ДП ДГ «Пасічна» Хитрику Миколі Онуфрієвичу за співпрацю в рамках угод соціального партнерства та підтримки закладів культури у селі Пасічна.

Відділ культури, національностей, релігій та туризму

виконкому селищної ради.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)