АВАРІЮ НА ВОДОПРОВОДІ ЛІКВІДУВАЛИ ЗА 5 ГОДИН

Дата: 26.07.2019 14:07

Сталася аварія - прорив мереж водопровода на території КП «Старосинявської центральної районної лікарні». Працівники КП «Старосинявський центральний водоканал №1» виїхали на об’єкт. Керівник КП «Старосинявський ЦВК №1» Валентин Матіяш організував робочу бригаду та техніку для ліквідації наслідків прориву. Роботи розпочалися зранку і тривали п’ять годин у зв’язку із значними обсягами виконання робіт. Поломки на водопроводі ліквідовано спільними зусиллями робочої групи центральної районної лікарні та працівниками водоканалу.

КП «Старосинявський центральний водоканал №1».

Коментарі:

Атовець
2019-08-02 22:36:00

А шо ви хотіли - Юрко сволота витрішкуваье падло брехливе. Всю землю атошніків приграбастало і рвеця на селищного голову. Ганьба падлу!!!

Марія Задорожна
2019-07-31 12:55:42

Надоіло за неправду. Скільки можна використовувати нас немічних селян. Ото вчора жителі села Паньківці самооганізались на протестну акцію. Причина втому, що під час риття рова під водогін ненароком пошкоджено трубу газогону. Пошкодження швидко усунено, але хитрі ділки, як Іванов газконтора відключили газ. Ім байдуже, що шість днів люд без газу=князьок синявський. Аж тут раптом взявся самозванець,брехун від "Свободи" Юрко Крачук. Заслинилось почало кричати не в тему. Щоб розібратись в чому проблема, а його це не інтересувало. Взяв за нагоду і почав обзивати селищного голову Здебського. Він його мізинця не вартий. Знайшов майдан,щоб прпіаритись. Як він нам надоів. А ВіталіюЗдебському жителі сіл Паньковець і Лисанівець вдячні за будівництво водогону.Тому, що в нас критична ситуція з відсутністю води. Ф цього Кравчука гоніть люди добрі. Його витівки до добра не ведуть.

Жителі селища
2019-07-30 21:57:36

Бардак в районі повний! Процвітає хаос і всежозволеність, коли будуть керівники працювати і відповідати за кожну ділянку зробленоі роботи, процвітає занепад райцентру, гроші використовуються куди попало, одні алкоголіки при владі , брехуни і несуни! Про яку мораль може йти мова, жителі все скажуть, коли будуть висунуті кандидатури на посаду голови, а Ви пане Здебський багато докладаєте зусиль і багато зроблено, але такі недоречності псують усе! Ганьба вам, дорогі керівники!

Тетяна
2019-07-28 09:58:59

І шеіден претендент на крісло селищного голови обявився. Занадто " старається" бути вподобаним. В снах вже бачить неабиякі обрудки. Валентин Матіяш школу молодого корупціонера пройшов добру..А то, що судимий хто там на це дивться. Усе по новому. Франчук двічі судимий за махінаціі озброєний . одну надмірну ваду має . Контролю за вживанням алкоголю немає. Як почне то до посиніння. Не дивуйтесь Сьогоднішнім керовнікам це присуще. Ну а Пузирук алгоритм арифметичних дій засвоів на відмінно. Аморальність в нього зашкалює так тепер мода пішла така.

Ганна
2019-07-27 12:56:06

Про яку оперативність ви терендите. Кого ви вихваляєте? По вулули Грушевського вже місяць розритий котлован нна водогоні. Ні пройти бо багнюка, ні заіхати на подвіря. Там яка глибина, чекаєте потопельника? Матіяш напевне чекає, щоб я йому гроші дала. Почекаю до понеділка.Якщо не буде засипано буду звертатись на ТСН по допомогу.