У СЕЛИЩНІЙ РАДІ ВІДБУВСЯ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН

Дата: 26.07.2019 14:55

У селищній раді відбувся прийом громадян, який провів селищний голова Віталій Здебський. Сьогодні на прийомі побувало 15 жителів громади, які зверталися до голови громади з проблемними питаннями сьогодення:

• вирішення проблемного питання щодо обслуговування одинокої громадянки с.Лисанівці, яка рік тому відмовилася від надання послуг соціальним працівником Терцентру;
  • проведення перевірки роботи мереж водогону в с.Паньківці;
  • розглянути можливість збільшення витрат на матеріали для ремонту криниці громадського користування по вул.Горького в смт Старій Синяві, на ремонт якої вже затрачено 3,7 тис. грн. із селищного бюджету при розподілі до 3 тис. грн. на одну криницю громадського користування;
  • повторне звернення щодо оформлення права власності на 2 га земель для ведення особисто-селянського господарства с.Щербані;
  • врегулювання питання викидів побутових відходів на межу сусідки в с.Уласово-Русанівка;
  • вирішення питання заміни перевізника на автомобіль швидкої КНП «Старосинявського центру первинної медико-санітарної допомоги» хворим (гемодіаліз) до м.Хмельницького;
  • обговорення питання забезпечення сімейним лікарем амбулаторії сімейної медицини в с.Пилява,лікар-інтерн, який вчився останній рік за кошти селищного бюджету;
  • обговорення можливості виконання ремонтних робіт приміщення ФАПу в с.Іванківці згідно умов договорів соціального партнерства з інвесторами;
  • обговорення питання ремонту приміщення сільського клубу в с.Йосипівка за допомогою спів фінансування з інших джерел, окрім селищного бюджету;
  • вирішення конфліктного питання щодо самозахоплення частини берега у смт Старій Синяві на провулку Ладигіна та його засмічення.

Доручено керівникам відділів та комунальних підприємств селищної ради вивчити поставлені питання, обґрунтувати та надати роз’яснення щодо їх вирішення; враховуючи економічне обґрунтування – виконати завдання.

Відділу земельних відносин підготувати проекти рішень на сесію селищної ради; КП «Старосинявський комунгосп» - організувати роботи із вивезення відсіву для ремонту криниці; КНП «Старосинявському ЦПМСД» - забезпечити транспортом хворих (гемодіаліз).

У роботі прийому взяли участь: заступник начальника відділу земельних відносин Наталія Дзюба, керуючий справами апарату селищної ради Оксана Бондарчук; начальник юридичного відділу апарату селищної ради Ігор Шевчук; головний лікар КНП «Старосинявський ЦПМСД» Надія Ананьєва.

Зверталися до селищного голови і з особистими питаннями, які вирішено в індивідуальному порядку.

Прес-служба ОТГ.

Коментарі:

Атовець
2019-08-02 22:27:53

Боляче читати, до чого докотилися. Скільки роботи зроблено селищним головою, давно такого не було. А кипа брудної багнюки летить на нього від Юрів, Васів, синявських або нероб або амбітних мільйонерів. Дивіться, самі нічого не зробили, то потонете в цьому багні, "синявських сплєтнях" і брехні на других. Люди все бачать, що ви зробили, як розкрадали завод Цукровий, били людей, крали гроші, обріхували, награбастали земель, а атошникам не дали. Катюгам по заслугам.

Люда
2019-08-01 22:00:46

Миколайович, ви - the best. Собаки гавкають - караван іде!

Ніла Степанівна
2019-08-01 21:58:11

Ви, Таміло Анатоліївно, хоча б мали мужність писати свої пасквілі грамотно і під своїм іменем, а не використовувати імена людей, які ніколи тут не те що нічого не писали, але й не заходили на цей сайт. Може, хватить корчити із себе Клару Цеткін, наваріть краще своїм дітям борщу. Ваш партійний бос все одно за вашу громадську ініціативу багато не заплатить.

Читач
2019-08-01 21:57:03

Дарма ви обливаєте брудом людей. Пузирук - один з найкращих керівників освітньої галузі району, людина слова, господарник.

Депутат
2019-08-01 18:35:45

Голова громади, ви чому в правоохоронні органи не подаєте? Юра Кравчучок славетний сволотівець потрощив майданичк для дітей Бондаря. Чи вам нравиться, як він трозпоясався? В тюрагу слолоча за таке!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Віторія Володимирівна
2019-07-31 12:31:34

Маріє Федорівно Ви до кого звертаєтесь, щодо наведення порядку в районі. Де таке бачено в робочий час, біля 16 години Надія Вікарська, як ВО голови райдержадміністраціі в ресторані "Іква" в колі кодла Староі Синява відмічали день народження Пузирука минулого понеділка..Під час вітання запевнила його "Не переживай, усе буде добре.Поки ми є при владі". Так, що куме не тратьте сили спускайтеся на дно. А пройдисвіти типу Пузируків, Франчуків будуть правити і надалі.

Марія Федорівна
2019-07-27 11:56:40

Наважилась була потрапити на прийом до голови громади але велика черга. Піднялась на другий поверх до ВО голови РДА і тут не повезло Вікарськоі не було. Тому вирішилазвернутись через інтернет.. Суть мого звернення полягає в тому, що мені та й моім колегам тягарна душі від тих перепетій, що відбувається у Старій Синяві. Телефонують вчителі знайомі, друзі і говрять "Де таке бачено, щоб заввідділом освіти Олександр Пузирук допускав неприємлєві вольності. І то неодноразово. В цивилізованих краінах давно повинен піти у відстаку. То з дівчатами без перебору..... З барів не вилазить. Дійшло до застосування зброі. Якщо ви керівники не можете, чи боітесь дати раду відщепенцям то видайте йому бронежелет на голову. Франчук займаючи посаду голови ради прихватив собі бронежелета, тепер нічого не боіться. Нам освітянам району соромно за такого керівника. Що ми учням зможемо розказувати про іхню поведінку.Ми не дивуємся прокурору Поліщуку- він постійно з ними ... Поліція Дулепов- там його дружина працює і не чіпає. Кругова порука.Звертаємось д вас шановні керівники: Надіє Миколаіно Вікарська і Віталій Едуардович Здебський прийміть відповідне рішення Щоб такі н....и не порочили гідність освітянина. Будемо вдячні.