Хмельницька область, Хмельницький район

РЕАЛІЗОВУЄМО НОВИЙ ПРОЕКТ СПІВПРАЦІ З БЛАГОУСТРОЮ

Дата: 25.07.2019 16:59

Протягом чотирьох років співпраця селищної ради з місцевими інвесторами в умовах договорів соціального партнерства дала можливість вирішити важливі питання різних напрямків та оновити об’єкти, котрі десятками років потребували капітальних ремонтів. Селищний голова Віталій Здебський обговорив із керівником  відділу соціальної політики компанії КЕРНЕЛ-ТОВ «Енселко-Агро» Оленою  Романенко питання реалізації нового проекту співпраці із благоустрою парку біля Пам’ятного знаку чорнобильцям по вул.Грушевського у смт Старій Синяві.

У співпраці  Старосинявсокої ОТГ із благодійним  фондом «Разом з КЕРНЕЛ» розпочато роботи з благоустрою на цій території. БФ «Разом з КЕРНЕЛ» закуплено тротуарну плитку, бордюри, щебінь та відсів на суму 46,6 тис. грн. Селищною радою організовано виконання робіт.

Технікою КП «Старосинявський центральний водоканал №1» та КП "Старосинявський комунгосп" підготовлено територію парку до проведення робіт, роботи проводить фірма «Теплоефектбуд».

Інспекція (відділ) ДАБК.

Коментарі:

Драч
2019-07-27 13:05:15

Хто б там, що не говорив на керивників громади, але зрушення очевидні. Опорядковується селище. В більшості сіл будуються водогони. Проводиться освітлення вулиць вбагатьох селах. Ремонтуються дороги. Но іми мешканці громади підключаймося до наведення порятку.

Анонім
2019-07-25 17:47:18