Фото без описуУ селі Пилявка та селі Залісся проведено поточний ямковий ремонт вуличних доріг, селищною радою організовано вивіз щебеню одну тисячу тонн. Голова громади Віталій Здебський виїхав на об’єкти, щоби побачити хід виконання робіт та проконтролювати процес ремонту. Погоджуючи на сесії Програму "Розвитку будівництва, реконструкції, ремонту та утримання вулиць та доріг комунальної власності Старосинявської селищної ради на 2016-2019 роки" депутати селищної ради більшістю голосів внесли пропозицію – розпочинати в першу чергу поточний ремонт ділянок сільських доріг там, де оперативно спрацьовують інвестори, надають співфінансування на проведення робіт. Таким чином спільними зусиллями охоплюються більші обсяги робіт з ремонту вуличних доріг комунальної власності селищної ради.

У співпраці із керівниками аграрних підприємств, таких як СФГ «Велес-Агро-М» (с.Залісся) , БФ «Разом з КЕРНЕЛ» (с.Пилявка) та Старосинявською філією ТОВ «Поділля-Агропродукт» (с.Паплинці), ВП КП "Візит", яким закуплено більше тисячі тонн щебеню, селищною радою організовано роботи з поточного ямкового ремонту ділянок вуличних доріг у селах Пилявка, Залісся. Планується продовжити ремонтні роботи й в інших селах.

Відділ (інспекція) ДАБК.