РЕМОНТ ОЧИСНИХ СПОРУД НА ЧАСІ

Дата: 17.07.2019 16:50

З ініціативи селищного голови Віталія Здебського у квітні обстежено роботу очисних споруд, прийнято рішення - розпочати ремонт. Селищний голова виїхав на об'єкт з метою  контролю за виконанням робіт.  КП «Старосинявсьий центральний водоканал» підключили усі можливі сили, щоби завершити ремонтні роботи на очисних. Сучасні очисні споруди на Старосинявщині побудували у 2005 році, тоді в Україні подібних були лише одиниці. Завантаженість очисних спочатку становила більше 12% зі 100% можливих. Проте з часом виникло питання проведення аналізу роботи споруд. Комунальним підприємством селищної ради «Старосинявський центральний водоканал №1» спільно із генпроектувальником очисних споруд ЗАТ «Текос» було обстежено очисні споруди «Екокомпакт 100», складено акт та прийнято рішення щодо проведення поточного планового ремонту очисних.

20 червня розпочато ремонт очисних споруд «Екокомпакт-100», роботи тривають. Залучено також власні сили комунального підприємства. Інформували про роботи на очисних - директор КП "Старосинявський центральний водоканал №1" Валентин Матіяш, начальник відділу (Інспекції) ДАБК Олег Ніколаєць.

КП «Старосинявський центральний водоканал №1».